Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mennyi penész tud egészségügyi...

Mennyi penész tud egészségügyi gondot okozni? Nagy felületen kell legyen vagy elég akár már kevés is?

Figyelt kérdés
Pár hete náthás vagyok és köhögök és allergiát állapitottak meg de nem tudom mire pontosan, a penészgombára és a parlagfűre tuti de nem tudom hogy van e más egyenlőre, a fürdőben viszont talaltam a szekrény mögött most kis mennyiségű penészt, ez is elegendő már ahhoz hogy ennyire erős tüneteket produkáljak?

júl. 18. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég akevés is.
júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hipóval fújd le, de közben szellőztessél!
júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég kevés is hosszú időn át, vagy sok is kevés időn át.
júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 veszettkecske ***** válasza:
Alternaria gomba. Aratáskor is nagy mennyiségben kerül a levegőbe, nem feltétlenül a lakásodból. Nekem is ugyanez van, + parlagfű, ami nagyon érdekes, mert direkt kipróbáltam, és a virágzó parlagfüvek közt járva/szagolva semmi bajom :D szóval nálam ezt az aratási porban jelenlévő dolgok okozzák konkrétan.
aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veszettkecske ***** válasza:
Ja, és én a penészt a lakásban tömény domestos-al és kis teddy hengerrel kezelem, szemüvegben óvatosan.
aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ruházz be egy ózongemnerátorra. A hypo szaga sem egészséges hosszú távon. Megöli a penész spórákat és semlegesíti a szagokat. Mi is használunk és elégedettek vagyunk vele. Működtetésekor egyértelműen ne tartózkodj a szobában, de egy alapos szellőztetés után már bemehetsz.
aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!