Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől viszket már 1,5 hete a...

Mitől viszket már 1,5 hete a szájpadlásom, nyelv alatti rész?

Figyelt kérdés

Csak a bal oldalon viszket, sehol máshol. Voltam már 20 panelos allergia vizsgálaton pollenekre, de minden negatív lett. Egyik napról a másikra csak úgy kialakult, kezdetben csak a szájpadláson. Aztán ment le a nyelv alatti-oldalt részre is. Vettem be antihisztamint 2x azzal el voltam, először 2,5 napig hatott aztán 3-4 napig de aztán újra előjött és nem szeretném ezt a gyógyszert szedni, mert tönkre vágja az emésztésem, megy a hasam tőle😅 Már teljesen kivagyok, hogy mitől van, mert nem tudom mihez kötni. Van amikor órákig nem is érzem, aztán egyszer újra kezdi. Keresgéltem neten, de egyszerűen semmi találat. Mivel látszólag nincs semmi baja a felületén. Se nem piros, se nem duzzadt, nem fehér, nem lepedékes. Már készen vagyok😭 Semmilyem szokáshoz nem tudom kötni a kialakulását.

Valakinek valamilyen tapasztalat, vagy merre menjek ezzel?😒



jún. 22. 16:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!