Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A nutritív 40es panel összes...

A nutritív 40es panel összes értéke lehet ugyanaz vagy hibás? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem szokásom megkérdőjelezni az ilyen vérteszteket, de most valami nagyon gyanús. Esetleg hátha van itt valaki, aki tud segíteni. Csináltattam egy nutritív vizsgálatot 80 allergénre, azonban a gaszzroenterológus mondta, hogy ezt nem tudja elfogadni, mert ez IgG és nem IgE. Elmentem ugyanarra a helyre egy IgEnutritív 40es panelre is és minden értékre azt írták, hogy >0.35 (mind a 40re), míg pl. az IgG-snél a kazeinre meg a tehéntejre az elfogadott >40 helyett kiemelkedő 175ös értéket adott meg, ami kifejezetten tejfehérje allergiát mutat (laktózintoleráns is vagyok). Meg amúgy is hogy lehet hogy mind a 40re ugyanazt az alacsony értéket mutatja? Valakinek volt már ilyennel dolga?

jún. 10. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ilyen lett, a prolabornál csináltattam.
jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!