Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hol tudok gmo mentes élelmisze...

Hol tudok gmo mentes élelmiszereket vásárolni?

Figyelt kérdés
Zöldség,gyümölcs,rizs,köles,hús

2023. nov. 11. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Sztem inkább valami újabb, népszerűbb vonalon kezdj el mozogni. A covid vakcina pl nagyot megy 2021. óta. Esetleg beállhatsz a qAnon mozgalomba is, bár az inkább az USA-ban népszerű.

De ha minden kötél szakad ott az örök klasszikus laposföld-gyíkemberek-illuminati háromszög, ebben a témában mindig találsz hasonló okosokat, mint te vagy. A GMO már lefutott téma, engedd el.

2023. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Szinte minden mai zöldség, gyümölcs nemesítés útján lett olyan, amilyen. Ahogy a kutya és macska fajták is kialakultak emberi beavatkozással.


Szóval ha teljesen kizárod az ilyesféle beavatkozást, akkor eléggé reménytelen helyzetben vagy.

2023. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Dehogy lefutott téma sőt.....csak te annyira ostoba vagy, hogy már megint itt próbálsz okoskodni. Majd én eldöntöm, hogy miben hiszek és mit akarok enni! Inkább menjél egyél valami hipermaketes étel, pont neked találták ki!
2023. nov. 11. 15:46
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze, csak nem mindegy mit mivel és mikor!
2023. nov. 11. 15:47
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Ha tudnád egyáltalán mit jelent a GMO, akkor nem akarnál GMO mentes élelmiszert venni. Buta vagy, mint a föld és ezért minden baromságot elhiszel, amit olvasol a neten.
2023. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Grimfox ***** válasza:
37%
GMO mentes termékeket hazai kistermelőktől, és kiskereskedőktől lehet beszerezni. A rizs az egyetlen, amit nem igazán termelnek itthon számottevő léptékben. Külföldön is a kistermelőket, helyi termelőket és kereskedőket lehet keresni. A GMO a nagyipari termelést teszi könnyebbé, és csak úgy éri meg.
2023. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

"Persze, csak nem mindegy mit mivel és mikor!"

. Akkor fejtsd ki, hogy mit keresel.

2023. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Többet tudok mint te az már biztos! Nem tudom miért vagy ilyen ostoba, hogy ott próbálod osztani a semmit ahol a kutya nem kíváncsi rád! Engem nem érdekel te mit tudsz vagy mit hiszel ez itt az én kérdésem!
2023. nov. 11. 17:31
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Te most hasznos választ szeretnél kapni, vagy csak várod, mikor szólnak be neked?
2023. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
#9 az utóbbi, hidd el.
2023. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!