Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Terhesen kialakulhat allergia?...

Terhesen kialakulhat allergia? Vagy nem múló arcüreg gyulladás?

Figyelt kérdés
A tüneteim 33 hetesen kezdődtek. Pozitiv kovid teszttel. Azóta taknyos vagyok. Dugul az orrom, néha folyik. Napközben istenes de éjjel…..az orrom néha csiklandoz, néha tüsszögök. Az arcüregem fáj és a fejem is éjjel. Köhögök is. Ez mi lehet szerintetek? Elmúlik szülés után? Terhességi nátha? Orr váladékom negativ. Szemviszketésem néha van. Allergia vizsgálat decemberbe volt akkor épp hogy határ értéken belül volt a kutyaszőr. Páromnak van kutyája. 37 hkm.
2022. ápr. 21. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha allergiás lennél, akkor egyértelműen a kutyaszőr közelében lennének tüneteid, vagy ha együtt laksz a kutyussal, akkor folyton, nem hinném, hogy ezek allergiatünetek. Én inkább arra gondolnék, hogy posztcovid tünet lehet, ami a fertőzés után fennmaradt, vagy esetleg a koronavírusfertőzésre elkaptál valami bacit, amitől begyulladt az arcüreged. Szerintem mindenképpen kérdezd meg a háziorvosodat róla, hogy mi a teendőd vele:)
2022. ápr. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!