Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lefeküdtem a bátyám barátnőjév...

Lefeküdtem a bátyám barátnőjével. Most jogosan haragszik?

Figyelt kérdés

Kb. 5 éve, hogy egy egyetemi bulin összemelegetünk. Szó szerint, mivel én leszbikus vagyok. Csak egy éjszaka volt és elég részegek is voltunk, de azért nem annyira. Ezután még egy párszor találkoztunk (összefutottunk a suliban) és nem volt semmi gond. Egész jól elbeszélgettünk, de nem tulzottan kerestük egymás társaságát. 3 éve már nem láttam, nem is hallottam felőle. Egészen tegnapig amikor apunk szülinapján Ő is ott volt. Eléggé meglepődtem, de jó volt újra látni. Tesómmal nem sűrűn beszélünk, csak azt tudtam, hogy van valakije, azt nem hogy ki. Én nem Magyarországon élek, nagyon ritkán látogatok haza. Az egész elég furcsa volt, mert a lány nem örült nekem. A nap végére össze is vesztünk és most én vagyok a hibás, hogy nem tudok normálisan viselkedni vele. A család semmit nem tud és nem is akarjuk elmondani, de nekem ez így nagyon kellemetlen, hogy csak azt látják, hogy egy "idegennel" vitatkozom. Bátyám szereti és megkért, hogy próbáljak vele normális lenni, de ez nem rajtam múlik.

Ez a tipikus most mondjam el vagy hallgassak örökre szitu, mert ha később komolyabb lesz a dolog akkor meg azért leszek és a rossz, hogy nem mondtam semmit, de nem akarom elrontani a dolgokat. Jövőhéten megyek vissza Angliába így inkább befogom a szám.

Csak az zavar, hogy nem hajlandó normálisan beszélni velem, pedig semmi okot nem adtam rá, most mégis haragszik.

Ugye jól teszem, hogy nem mondok semmit? Azért kicsit lelkiismeretfurdalásom van...


28N



2017. szept. 3. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem élsz a tesód közelében Én a helyedben nem mondanám el, legfeljebb akkor, ha megszakadna a lánnyal a kapcsolata.
2017. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem csodálkozom, hogy a csaj nem örült neked, szerintem köpni-nyelni nem tudott, hogy pont te vagy a pasija húga.:D Nem tudom, mit vártál, tán azt, hogy a nyakadba ugrik? Egyáltalán jó volt neki az az éjszaka, vagy csak kíváncsi volt, te meg többé-kevésbé kihasználtad ezt meg a részegségét?
2017. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed. Felesleges egy régi történettel borzolnj a kedélyeket, amikor már semmi jelentősége. A lány attól félhet, hogy elmondod a múltat, és ezért ellenséges veled. Menj vissza Angliába, és hallgass örökre. Semmi értelme hogy elmondd. Meg hát nem is nagy cucc a történet.
2017. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azon az éjszakán Ő kezdeményezett és mint írtam utána sem volt gond. Jól elvoltunk és még kereste is a társaságom. Nem vártam, hogy a nyakamba ugorjon, de azért rosszul esett ez a fajta viselkedés.

De nem is beszélek velük amíg itt vagyok a szüleimnél. Csak érdekel a véleményetek.

2017. szept. 3. 21:57
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

"Ezután még egy párszor találkoztunk (összefutottunk a suliban) és nem volt semmi gond. Egész jól elbeszélgettünk, de nem tulzottan kerestük egymás társaságát."


Ebből nem úgy tűnik, hogy kereste a társaságodat.

2017. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kicsi a vilag , h pont az 5 evvel ezelotti egyejszakas kaland partnereddel jott ossze a tesod.😂


Ezen kar ragodni. Ha O nem akar veled beszelni probalj meg tul lenni rajta. Ne eroltesd es nem buktok le , mert sztem ezert nem beszel veled.😉

2017. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én félrevonnám a lányt egyszer, és elmondanám neki, hogy meglepődtem ugyan, de nem kell tartania tőled, nem akarod lebuktatni a bátyád előtt és sok boldogságot kívánsz.

Nem kell utána jópofizni a továbbiakban, de legalább nem lenne balhé az esetleges családi ünnepeken - mert nyilván fogtok még találkozni, ha együtt maradnak.

2017. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Akkor még nem volt vele együtt. Miért te lennél a hibás? Nincs hibás. Családban marad. Max lesz egy jó hármas 😀 23 L L
2017. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor együtt voltatok, ők még nem jártak, szóval nem volt a barátnője a bátyádnak. Egyszer hívd félre, hogy tisztázd, te nem akarsz bekavarni neki és a bátyádnak, a tesódnak meg ne mondd el inkább. Jobb a békesség.
2017. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Min vesztetek össze a nap végére??
2017. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!