Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha akármit csinálok...

Mit tegyek ha akármit csinálok az öcsém megmond?

Figyelt kérdés

#testvér #Árulkodó testvér
2016. júl. 7. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Pl.?
2016. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Áruld be te is, így megtudja milyen.Vagy csak adj neki egy taslit.
2016. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szerintem a legjobb ha békés szándékkal csillapítod le az öcsédet. Ha megint arra készül hogy megmondjon, akkor engedd meg neki. Tudom, ez furán hangzik, de szó szerint engedd meg neki. Mond azt hogy : Figyelj, megengedem hogy megmondj.

Ezt először nehéz lesz kimondani, de nekem is van testvérem és ugyanezt eljátszottam velük. Egy idő után abbahagyták. A mondatnak az a lényege, hogy nem haragudsz érte, hiszen szót fogadt neked és te ezért nem haragszol...:) Párszol nyugodtan mond ezt neki, meglátod egy idő után abba fogja hagyni. Hidd el, nekem bevált!

2016. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz kipróbálom :)
2016. júl. 7. 10:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ja ezt én is szoktam alkalmazni.amikor kiabálta egyik rokon gyerek hogy :megmondaalaak..! akkor én utána szóltam hogy: "jó!!,sőt szólj neki hogy én kérem hogy jöjjön ide mert beszélni akarok anyukáddal.."

na,ezen úgy meglepődött hogy inkább nem mert neki szólni..

2016. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne csinálj olyat, amiből baj lehet, ha megtudják. Ha azzal köp be, hogy éppen a virágokat locsolod, szerintem nem lesz belőle nagy problémád.
2016. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

nekem ezt tizenévesek írták számítógépes online játékban hogy megmond az adminnak, csak épp nem volt bizonyitéka a hamis vádjára, ilyenkor írtam hogy a ...miért is? ... azért mert nem tudsz játszani te ********- fa********-?

hozzátéve: mondjál sőt írd hozzá azt is hogy egy 12 éves húgyszagú p*cs vagy :D (nem te kérdező:D)

2016. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Én is ezt alkalmaztam még az általános iskolában, mert az én osztályomban nagyon szokássá vált egy időben az árulkodás. Például egyszer véletlenül lelöktem a padtársam ceruzáját, aztán felvettem, de a gyerek ezt is meg akarta mondani. Én meg felé fordultam és halál nyugodt arccal és hangnemmel annyit mondtam, hogy "Jó, mondjad. Indulj." Erre nem igazán tudott mit reagálni, csak hebegett :D


Akkor fogja abbahagyni a megmondást az öcséd, ha látja rajtad, hogy kb. lesz*rod. Ameddig érezteted vele, hogy téged bosszant a dolog, csak azért is csinálni fogja.

2016. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KopyOtii válasza:
Szerintem az a legjobb ha ugyteszel mintha nem is érdekelne amikor mondja,hogy megy és beárul,és akkor egy idő után megunja,hogy nem érdekel téged és nem tud idegesíteni vele és akkor abbahagyja. :)
2016. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!