Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálhatja ezt a...

Miért csinálhatja ezt a bátyám? (lent)

Figyelt kérdés

A bátyám 15 éves, és 14 éves korában kezdte ezt az egészet. (hozzátenném, hogy azóta ilyen, amióta a szüleink elváltak, 1 éve)


Szóval cigizik, piál (de nem nagy mértékben, volt iskolabulin bemutatójuk, amire én és anya is elmentünk, de mi már 9-kor hazajöttünk. Ő meg megkérte anyát, hogy hadd maradjon még egy órát a barátaival, és anya belement. 10-11 fele meg fölhívta anyát az osztályfőnök, hogy berúgott, és úgy kellett hazahozni, hogy nem volt észnél. (reggel hányt is) Meg mindenen megsértődik, állandóan van valami baja, a másik meg, hogy csicskáztatni próbál engem, és anyát, és ez nagyon idegesítő. Meg sosem tanul, másodszorra bukott, de idén csak matekból. A másik, hogy engem állandóan ütöget, csak mert ellentmondok neki... meg ha nem úgy van valami ahogy ő akarja. SOSE veszi észre magát, amikor észrevehetné már, hogy miket csinál, és ebben az a rossz, hogy még neki áll feljebb. Meg már szexelni akar, és olyanokat mond, hogy ő már alig várja, hogy megcsalja a barátnőit, meg ilyenek. Állandóan a barátaival lóg, a félnapot lent tölti meg náluk. Amikor itthon van, akkor is bezárkózik a szobájába, vagy engem piszkál, és SEMMI nem hat rá! És csak akkor látni rajta a szeretetet, ha megkap valamit, amit akart. Egyszerűen kikészít! Nagyon megváltozott, hisz mindig is normális gyerek volt egészen 14 éves koráig. Hozzáteszem, nagyon ritkán van olyan, hogy kedves, és normális... Mitől lehet ilyen? Kamaszkor, vagy mi? Nem értem mi lehet a baja! Legyen szíves, aki tapasztaltabb ebben, és ugyanezen átesett már, az segítsen, mert ez reménytelen egy helyzet!



2015. júl. 22. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem figyelemfelhívás. lehet pszichológushoz küldeni stb, de szerintem az kéne, hogy a szüleid elbeszélgessenek vele és kellő figyelmet fordítsanak rá. mert válás után gyakori, hogy mindent megengednek szegény gyereknek. pedig néha igenis kellenek határok és hogy érezze a gyerek, hogy figyelnek rá
2015. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz is küldtük már, de soha nem ment el. Anya meg Apa is próbál rá jobban figyelni, de nem mindig sikerül, mert felbosszantja őket. Apa meg Anya is mindig elbeszélget velük, akkor egy kis időre hat, de eltelik pár óra, és minden újra a régi.
2015. júl. 22. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő az a fajta, akit kemény kézzel kellene fogni, de hát ilyen családi helyzetben az nincs...
2015. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mumusan ***** válasza:
Kinövi. Még 2-3 év tuti. Nálam is ez volt.
2015. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!