Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Azt gyanítom, hogy a húgom...

Azt gyanítom, hogy a húgom féltékeny a barátnőmre, mit csináljak, nem nagyon fogadja őt el?

Figyelt kérdés

Ősszel álltam munkában,megismerkedtem ott egy lánnyal(én is lány vagyok).Elkezdtünk beszélgetni aztán kiderült,hogy itt lakik tőlünk 5 percre így munka után felmentem egy kávéra meg beszélgettünk.Eltelt azóta 4 hónap.Legjobb barátnők lettünk.Nagyon sokat vagyunk együtt.Húgom meg szerintem féltékeny,hogy kicsit háttérbe szorult.Mindig mondja,hogy nem "illik" hozzám az a lány,más világok vagyunk és így sose lehetünk igaz,jó barátnők,mert ellentétek vagyunk.Tény,hogy ellentétek vagyunk.De nagyon sokat tanultam/tanulok tőle,nagyobb élet tapasztalattal rendelkezik mint én.Mindenről meg van a véleménye és az életről felvilágosított,mert én teljesen máshogy éltem/élek mint ő. A lényeg,hogy húgom mondja,hogy nagyon megváltoztam a 4 hónap alatt,meg hogy ne találkozzak annyit a barátnőmmel.Meg hogy vele nem foglalkozok.Mikor is amikor itthon vagyok akkor foglalkoznék vele csak a telefonon lóg folyamatosan.Meg a fejemhez vágja,hogy titkolózok,meg hogy miért nem mondom el neki azokat a dolgokat amiket barátnőmmel beszélek.Mondom nekem mond vmi bizalmasat megbízik bennem,hogy nem adom tovább akkor minek mondanám el?Erre meg meg besértődik.


Tényleg eddig csak húgommal foglalkoztam,mert nem volt régóta (évek óta) olyan barátnőm akihez eljárhatnék,meg hiába vagyunk ellentétek nagyon megértjük egymást.

Csak ezt húgom nem érti meg.


Kicsit zavar,hogy húgom ennyire nem akarja,hogy barátkozzak azzal a lánnyal.


Húgom 18 éves, én 21 vagyok.Nincs beleszólása az életembe.Mondjuk húgom és köztem van egy erős kötelék,mert tényleg mindig ott voltunk egymásnak.Én most is kiállok érte,beszélgetek vele.Nem hanyagolom el csak mondjuk napi 2-3-4 órát nem vagyok itthon hanem barátnőmmel vagyok.A többi időbe meg itthon vagyok.Sajnos a munkahely megszűnt így most újra munkát keresek.


Mit tehetnék,hogy húgom elfogadja ezzel a lánnyal mi legjobb barátnők vagyunk? Vagy csak idő kell?


2014. febr. 2. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem le kellene ülnöd a hugoddal kicsit elbeszélgetni. mond el neki, hogy ő barátnőd, a hugod meg hugod, és mind 2-en fontosak neked. ajánld a hugodnak hogy kicsit ismerje meg jobban a barátnődet, hátha ő is megbarátkozik vele! :)
2014. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mondtam neki,hogy én nagyon szeretem,de egy testvér és egy legjobb barátnő közt van egy kis különbség.Meg mondtam,hogy nem titkolózok csak megbízható vagyok.Elmagyaráztam neki a dolgokat.Ettől függetlenül a saját igazát hajszolja.

Többször találkoztak már,de húgom azt mondta,neki nem olyan szimpatikus ez a lány,meg nem "illik" hozzám.

Mondtam,hogy attól mert különbözünk nagyon megértjük egymást ami az elején fura volt számomra.De most már nem.


Barátnőm azt mondja,idővel majd megfog békélni csak most kicsit úgy érzi,hogy elvesztett.Vagy vmi ilyesmi.

2014. febr. 3. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!