Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm állandóan zaklat es...

Tesóm állandóan zaklat es muszáj kapcsolatban lenni mama miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandoan vádol, rosszindulatu pl hogy hanyagolnám mamát (mikozben en voltam vele a mentőben is mindig ott voltam vele, mindig kapcsolatban vagyok vele és ezeket mindig tudja!)vagy ha bajom van, pl munkahelyi gondok az őt nem érdekli, ha utcára kerülnék az se. Meg az se hogy rengeteg elmegy mamára az én pénzemből. De ő is költ rá de neki van is miből.)

Folyamatosan terrorizál. Bánt a cseten vagy szóban, kibeszél lehord a férjének is valszeg.


Megírtam már neki végső elkeseredésemben hogy undorító a gondolkozása engem hagyjon ki ezekbol(legutobb azt vetette fel biztos nem megyek be mamához a korházba holott rendszeresen bent vagyok!) De már korábban is szóltam neki hogy ne vádoljon olyanokkal hogy nem érdekelne mama vagy bárkit is át akarnék verni, meg ezekkel.


De állandoan "belémrúg".

Már fizikai tüneteim vannak. Ájulás, alvászavarok, alvási apnoe, egesz nap egyben van a gyomrom az üzeneteitől, nem merem ejszakára olvasni se csak reggel ha írt, teljesen mérgez.


Aljasan rágalmaz, megbánt, semmiben nem is segít stb.

Egy aljas jelleme van. Es rosszindulatú.



szept. 23. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Jezusom! Te ezt miert turod??? De most komolyan?

Nem tudnad csak egyszer ugy eroteljesen elkuldeni a pi***ba???


En ilyennel szoba sem allnek. Ha valaki rakerdez, akkor siman megmondanam, hogy ilyen toxikus, hazug, kontrollmanias emberrel nem akarom tartani a kapcsolatot. Koszonom a megertest.

Ha valaki ketelkedik, akkor nyugodtan kerdezzen ra a Mamanal. Ennyi.

szept. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Írd meg neki, hogy szerinted inkább legyetek jó testvérek és szeressétek egymást ahelyett, hogy bánt. Közöld vele: nem tudod mi a célja az állandó bántásoddal és gyűlölködéssel, de ha a jövőben is ezt a stílust szeretné folytatni, nem fogod olvasni az üzeneteit.

Mamával tartsd a kapcsolatot, a testvéred nélkül, ha nem változtat.

szept. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Na, engem ez így nem győzött meg, hogy te vagy a család angyalkája.


Ezek ilyen általános dolgok. Mi miatt terrorizál? Mi a kiváltó oka? Valami előzménye biztos van. A semmi miatt nem lesz ekkora perpatvar.

szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Na de miért tartod vele a kapcsolatot? Letiltod és kész. Attól a mamádhoz ugyan úgy mehetsz, nem kell azt senkinek se bejelentened, vagy elszámolnod vele, hogy hányszor voltál.
szept. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
"Muszáj kapcsolatban lenni." Nem muszáj. Nem olvasol tőle semmit.
szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Hogy neked mennyi eszed van...
szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Tilts le mindenhonnan. Annyit adj a mamának amennyit tudsz jószívűen, és ne azért mert hát mit gondol a testvéred a dolgokról. Szard le. Ne is beszélj vele, ignoráld. Kit érdekekel mit mond, mit gondol? Saját tapasztalatomból írok, és boldogabb az életem mióta nem beszélek a nővéremmel, és nem is tudok róla semmit.
szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Eddig semmi konkrétumot nem írtál, mi az, amivel pontosan terrorizál, csak hisztizel, amit nem tudok átérezni, mert nem ismerem egyik oldalt sem.
szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Wow... lenyomtál egy hisztit, nulla konkrétummal és elvárod, hogy adjunk neked igazat. Miért kellene?
szept. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!