Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha testvérem így kér tőlem...

Ha testvérem így kér tőlem pénzt századjara, amit nem tud visszaadni az minek nevezhető?

Figyelt kérdés
"Ennyi segítséget kerek meg utána meg ha ilyen van valahogy meg oldom vagy max éhen doglok oszt annyi egy gonddal kevesebb"

tegnap 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, a testvéred minek nevezhetö, szerintem élösködö a legjobb megnevezés. A kérés megfogalmazása meg a lelki zsarolás kategória.

A helyedben erre a válaszom ennyi lenne: NEM

tegnap 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Annak nevezed, aminek akarod.
tegnap 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Hogy ostoba vagy, akit századszor is lehúzhat...
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy akkor akár most is éhenhalhat, nem kell következő alkalomig várni.
tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Tesód véletlenül nem épp egy albérletben él, amit kevesebb bérért cserébe "karbantart" (felújít!)?

Ha igen, itt megbeszélhetitek a személyes dolgaitokat valamelyikőtök topikjánál..

Amúgy az ő szemében te vagy a rossz.


(Létezik olyan véletlen, hogy egy nap kerül ki 2 kérdés... 2 szemszögből, ugyanarra a szitura?) :)

tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
#5-ös: létezik olyan hogy valaki unatkozik és kamu kérdéseket tesz fel. Olyan ez mint a novella írás, valaki így éli ki a kreativitását.
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt kérdést én is olvastam, de sajnos örülnék, ha ez nem velem történne.
tegnap 22:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a hülye ha adsz neki, ez ennyi
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem akar magán segíteni azon nem lehet segíteni.

Szerencsére a családban nem volt ilyen de baráti körben azok családtagjaival nekik volt. Az esetek 90%-ban aki kéreget az nem is akarja megoldani.

Kevés az aki csak ideiglenesen megszorul aztán visszaadja, helyreáll stb.

tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#7, de az a te tesód volt?
tegnap 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!