Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csajok! Van olyan, akit nem...

Csajok! Van olyan, akit nem zavar, ha a fiútestvére látja a mellét?

Figyelt kérdés
Barátnőm simán van otthon póló nélkül az öccse előtt

2023. aug. 27. 22:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
Nekem egy volt csajom simán átöltözött az öccse előtt, együtt nőttek fel, semmi szexuális töltete nem volt a dolognak. Közben nekem meg állt a cerka a gatyában, ahogy láttam a csajomat vetkőzni...
2023. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%
Tagadnám ha azt írnám, hogy nem nézek rá a tenyérbe illő cicijére és tangás fenekére a húgomnak, de nem szexuális töltettel azért. De azt aláírom, hogy gyönyörű, büszke vagyok rá, hogy ilyen szép 17 évesen és az én húgom :)
2023. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
33%
Családi meztelenkedős troll.
2023. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%
12-es, a lószrt nincs szexuális töltete. Undorító vagy.
2023. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%
Én is szégyenlősebb vagyok, nem szoktam az öcsém meg apám előtt félmeztelenül mászkálni. Nekem egyáltalán nincs bajom azzal ha valaki ezt csinálja otthon és megértem hogy valakinek ez a normális, de nekem egyszerűen nem ez lett megszokva. Anyukám sem meztelenkedik, én sem. A család fiú tagjai boxerben elvannak, egyikünket sem zavarja. Melltartóban meg bugyiban lazán elsétálgatok a házban, de ennél lejjebb nem vetkőzök a család előtt
2023. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
23%
14 te meg egy irigy farok...
2023. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
29%

Első válaszoló voltam.

12-es, te már beteg vagy, látod?…

Az ilyen perverz aberráltak miatt sokaknál nem elfogadott, ha családon belül látják egymást meztelenül….

2023. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%
Sok itt a beteg, maradjunk ennyiben. 🫣
2023. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
13%
Engem is felháborított a 12-es
2023. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%

Átöltözni, meg csupaszon szaladgálni egész nap előtte, az teljesen két külön dolog.

2 fiú tesóm van, simán átöltözök előttük. 5 mp az egész. Szégyenlős sem vagyok előttük, meg amúgy sem néznek oda. Ha igen is akkor nem "engem" néznek mármint a testem. A testvérük vagyok, nem érdekli őket a testem.

Beteges is lenne..

Szóval átöltözni nálunk oké.

De azért nem szaladgálnék előttük csupaszon. Az már fura lenne részemről.

2023. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!