Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tanacsoltok? Hugom 2napja...

Mit tanacsoltok? Hugom 2napja levegőnek néz,ha ide jövök náluk. De ez már nem az első ilyen eset. Úgy kezdődött a sztori hogy tegnap előtt este felhívott hogy mennének valamit elintézni nem e jövök el hogy ügyeljek a másfél éves keresztlanyomra.

Figyelt kérdés

Én mertem nemet mondani erre hogy most nem ugyelek ra,egy ember is eltudja intézni a dolgot mármint a férje nem kell ő is oda.

Na és azóta nem beszél egyikőjük sem velem. Ha ide jövök levegőnek néznek mintha itt se lennék.

Nem az első eset ez már,ha nem úgy van ahogy ők akarják ezt csinálják.

Mit tanacsoltok mit tegyek ?



#Testvérem nem szól hozzám
2022. ápr. 6. 12:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
34%
Ez az uzleti eletedet hogyan befolyásolja?
2022. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem a kategória a fontos . A kérdés. Ha nem kérdésre válaszolsz legyszives ne kommentálj. Köszönöm szépen.
2022. ápr. 6. 12:21
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Most mit szeretnél? Könyörögni nekik, hogy bocsássanak meg, amiért mertél végre nemet mondani? Ez az ára, ezt fel kell vállalnod. Nem lehet mindig úgy fütyülni, ahogy ők gondolják.
2022. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért mész oda hozzájuk, ha egyik sem beszél veled? Nem a te dolgod vigyázni a gyerekükre és ingyen baby sitterkedni nekik. Ha ezért megsértődnek, akkor sértődjenek. A te időddel te rendelkezel, te osztod be, nem ők. Mondd ezt meg nekik vagy hagyd őket duzzogni, ha nem tetszik nekik. Én utálok gyerekekre vigyázni, ki is húztam magam ezalól mindig, nem vagyok senkinek az ingyen bébiszittere. Én sem kérek senkitől szívességet.
2022. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Örülj hogy lekoptak rólad.
2022. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek mész oda? Innentől magukkal szúrtak ki, mert ilyen stílus után akkor se kérhetnének gyerekfelvigyázásra, ha éppen ráérnél.
2022. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a stílusoddal lehetett a baj. Mert szerinted egy ember otthon maradhat egy intézhet.

Szerintem ez gáz így megmondani, hogy szerinted.

Jobban jártál volna ha simán nemet mondasz, mert nem érsz rá. De kiadni az ukászt hogy ki menjen és ki maradjon az bajos. Ezen én is megsértődnék.

Ha nem beszélnek veled akkor miért mész oda?

2022. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem tök mindegy miért csinálja ezt a gyerekes dolgot a tesód meg a férje? Nem értél rá ingyen bébiszitter lenni. El kell fogadnod a helyzeted és éld tovább az életedet.
2022. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Látszik hogy csak kihasználtak, hagyd őket a búsba. Majd keresnek ismét ha kell nekik valami
2022. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
A kérdező fogadja el? A tesójának kellett volna. ehelyett hisztériázik, mert nem ugrott az ingyen csicska.
2022. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!