Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy szülő fiának az a...

Ha egy szülő fiának az a terve, hogy hadseregben szeretne harcolni és katona lenni, később magas rangot is el szeretne érni, mi tévő legyen?

Figyelt kérdés
Egyetemre jár még , de nem ilyen szakon. A testedzés mindig is az élete része volt. Magas ,erős, egészséges, de nem szeretnénk, ha ilyen irányba menne az élete. Voltak vele problémák a családban: konfliktus a húga párjával, házas nővel viszony, pénzszórás, egyebek, és az egyetemre járáson kívül nem volt még semmi pozitív az életében. Nem szeretnénk megfosztani őt az álmaitól, de ez elég nagy arculcsapás. Én kételkedő vagyok, az anyja aggódik és tanácstalan, viszont mikor a nagynénje (anyja nővére) megtudta, ő lelkes szónoklatot tartott, hogy egy férfinak régen mindig is ez volt a kutya kötelessége, dicsőséget hoz, ha magas rangú ember lesz belőle, akkor a feleségem lesz a legbüszkébb anya a világon, ha meghal, akkor annak legalább célja lenne -- ezt mondta... A feleségem a könnyeivel küszködött szinte, nekem meg felment a vérnyomásom tőle, de ráhagytam. Ő már hónapok óta, mióta megtudta, ezzel eteti a feleségemet. A feleségem meg hol ezt, hol azt gondolja.

2018. nov. 4. 19:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen tökös legény, menjen a légióba, oda pont külföldieket várnak.
2018. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!