Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyai féltékenység a barátomma...

Anyai féltékenység a barátommal szemben?

Figyelt kérdés
Elvált szülők gyereke vagyok, ráadásul egyke is. Már egy jó ideje együtt vagyok a barátommal és azt vettem észre, mintha anya féltékeny lenne rá, nem szereti ha sokat találkozom vele mert minek, annyira nem kell "belebonyolódni" a dolgokba, menjek haza stb. Nem szereti ha pl.nálam alszik meg nehogy terhes legyek, ezt állandóan mondja. Illetve azt sem szereti túlságosan ha a barátom családjához elmegyek és ott eltöltök időt vagy ott alszom...Elmúltam már 20, dolgozom, tehát nem is tini vagyok, hogy ne tudnám mit csinálok, de olyan rossz, hogy így áll hozzá, állítasa szerint pedig semmi baja nincs a barátommal. Van valaki hasonló helyzetben?

#barát #anya #féltékenység #anya és gyerek viszony
2018. jún. 24. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Honnan veszed, hogy ez féltékenység?

Azért gondolod így, mert kevered a 'féltést' a 'féltékenységgel':

Anyád és apád is fülig szerelmesek voltak, olyannyira, hogy 'egy életre' összekötötték sorsukat.

Aztán ez a kötelék ilyen-olyan ok(ok) miatt elszakadt.

Nagy valószinüséggel anyád ilyen csalódástól akar megóvni, nem akarja, hogy ebben a nyondokaiba lépj.

2018. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom fel hogy onallo eletet fogsz kezdeni es lelepsz otthonrol o meg egyedul marad.
2018. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hiába pontoztátok le a #2-tes válaszolóz, abban is van ráció, amit ő írt!
2018. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
26 évesen ennyire féltene? Ha 40-50-60 éves leszek ugyanez lesz? Szerintem ez inkább féltékenység de persze félt is valamennyire...
2018. jún. 24. 23:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért laksz még mindig anyáddal?
2018. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lakom vele
2018. jún. 25. 09:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem, miért kell neki mindenről beszámolnod. Honnan tudja, hogy nálad alszik a barátod, vagy te nála alszol-e, hogy mikor érsz haza stb.


Nem kell neki mindent elmondani, van ezer más téma, és ennyi.

2018. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!