Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek is van olyan ismerősöd,...

Nektek is van olyan ismerősöd, akit elkényesztettek és hercegnő volt? Sose egy kiabalás semmi?

Figyelt kérdés

Más meg semmiségen is üvöltözik, maximalista, ráerőlteti az akaratát. Meg itt gyakran olvasni a verést is.


Meg vannak a papa/mama hercegei és hercegnői.


2018. jún. 22. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

elkényeZtettek


Az, hogy valakivel nem üvöltöznek, nem elkényeztetés, hanem normális emberi hangnem, ami mindenkinek jár.

2018. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Jaja, de ő tud írni...
2018. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, az, hogy nincs kiabálás, verés és elnyomás, az nem elkényeZtetés, hanem annak kellene alapnak lennie.
2018. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocsika, attól még tudok magyarul!!!!!


Hát nem tudom, nálunk ezek mind megvoltak... De még egyetemen is, ha nem sikerült a vizsga.


Viszont én tényleg ismerek olyanokat, hogy soha egy poharat nem tett arrébb, mindent megvettek neki. Például őt tuti ismeritek, Sydney van den Bosch, osztálytársam volt.

2018. jún. 22. 19:09
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Sose hallottam erről a csajról, pedig halásztelki vagyok :D
2018. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerem ezt az embert. De a Kovács Lászlót igen.
2018. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Én bevallom őszíntén én egy tipikus "hercegnő" voltam.Anya,apa,nővér az egész család és a tanárok/barátok "kiskedvence".

Apukám szó szerint ugrott minden szavamra mindig én voltam az első és anyukámra is rászólt ha nem az volt amit én akartam.Pl:Egyszer a nővérem kapott egy tabletet én meg féltékeny voltam de nem mondtam csak szomorkásan néztem pár óra múlva apa vett nekem is egyet.

Anyukám szintén körbe ugrált tálcán kaptam az ágyba a kaját mindig azt néztük a tv-be amit akartam mindig kitakaritott helyettem csak hogy én ne fáradjak.

Rokonoknak szintén én voltam a kedvenc.

Tanároknak is,és az általános osztályom is nagyon szeretett soha nem veszekedtem velük. Soha egy rossz szót nem kaptam senkitől se.És ez meg is látszott rajtam különlegesnek éreztem magam hisz megszoktam hogy mindenki szeret és körbe rajong akármilyen goromba is vagyok.(így visszagondolva annyira undoritó egy személyiségem volt hogy nem is értem mivel érdemeltem ezt ki)

Nos igen ez az arany élet 15 éves koromig tartott majd gimis lettem ott kiközösítettek.Igazából csak azt a rajongást vártam mint általánosban. Én nem nyitottam mások felé azt vártam hogy ők nyissanak felém nem így lett így sulit váltottam. Rengeteget bántottak az új helyen. Pl:Vízzel teli óvszert csaptak hozzám.A szülinapom tönkretették olyanokat mondtak bár meghalnék stb...Közben apám alkoholista lett rengeteget tört zúzott ordibált itthon. anyám meg idegbeteg lett és a család kedvence se vagyok már.Tanárok/osztály kedvence meg főleg.

Kishercegnőből lettem egy önbizalomhiányos lány akit már csak a nővére segít és fizeti a magantanárát hogy bekerüljön egyetemre:) Minden jót próbálok neki és anyámnak,apámnak visszafizetni ha lesz munkám. Amúgy nem jó elkénysztettve lenni de tényleg.Tök érdekes amúgy hogy abból a "sátánból" aki voltam milyen empatikus egy ember lett.Imádom az embereket és az állatokat mindenkinek próbálok segíteni inkább "nekem legyen szar mint másnak" elvben élek mert inkább azt viselem el hogy nekem legyen rossz mint a többieknek.Nem akarom hogy bárki is átélje azt amit én.Ezért is leszek orvos mindenkin segíteni akarok ahogy csak tudok.

2018. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

Egyszerüen irigy vagy te majom.

Az is lehet hogy elkényeztetésnek hivod azt ha valaki szeretettel neveltek.

Mert teneked ez egyértelmüen kimaradt az életedböl.

2018. jún. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Életem, a kamujaidat ne itt éld ki!
2018. jún. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu, életem.
2018. jún. 23. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!