Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te elengednéd a 19 éves...

Te elengednéd a 19 éves fiadat egyedül Balaton Soundra?

Figyelt kérdés
Még tanul, de a belépőre újságkihordásból spórolta össze a pénzt.
2018. jún. 10. 11:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

Jesszus, 19 éves! Én nő vagyok, és egy idősebb generáció.

De 19 évesen én sem kértem engedélyt, ha valahova el akartam menni. Főleg, ha a saját pénzemből tettem azt.


19 évesen a az én gyerekem egy másik országban járt egyetemre. 20 évesen egy másik kontinensen tanult tovább. Úgy elképzelem, hogy telefonon engedélyt kért volna, hogy elengedem akárhova, vagy sem. Pedig ő lány.

2018. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy 19 éves aki céltudatosan képes összespórolni a pénzt egy konkrét fesztiválra szerintem van annyira érett, hogy el is menjen. Én anno 18 évesen mentem a Voltra, East Festre és teljes nyugalommal elengedtek mert megbíztak bennem, hogy nem csinálok semmi bajt magamnak.
2018. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%
Én nem, mivel a tavalyi után kórházba kerültem, mert valaki drogot rakott a poharamba amire én allergiás vagyok és leállt a szívem.
2018. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
Én azt vallom, hogy ez a fesztivál normalis embernek nem való, de nyilván elengedném, de csak azért, mert már nagykorú, így nem is kellene , hogy megkérdezze.
2018. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Ez az egyik leghitványabb prolifesztivál. Ettől függetlenül ha elég érett, akkor elengedném, hadd tanuljon a hibájából. Legközelebb talán majd értelmesebb dologra költi a pénzét.
2018. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan rá NEKI a pénze akkor miért kéne megkérdeznie?


Ez nálunk úgy zajlott: szia, jövő héten megyek három nap Fishingre.


Apától kaptam kis költőpénzt, de csak mert jófej volt, megvolt rá a pénzem munkából.

2018. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
92%

Simán! Nagykorú, felnőtt srác, különösen ha vannak barátai is, nem akarnám kellemetlen helyzetbe hozni holmi szülői túlféltő kotkodálással. Engem is hagytak a szüleim pl 18 évesen Berlinbe koncertre utazni és nem okoztam sem csalódást sem kényelmetlenséget.



Kérek mindenkit, ne pontozza a válaszomat. A fentiek a saját személyes tapasztalatomat, véleményemet tükrözik és független attól, hogy most valaki szubjekivitása szerint hasznos vagy nem hasznos titulust kap. (Bízom mindenki szövegértő képességében)

2018. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#14! Ebből is le kell vonni a tanulságot, hogy mástól kapott, pohárba kiöntött italt nem fogadunk el. Sőt meg arra is vigyázni kell, hogy a poharat amiből iszunk mindig szem előtt tartjuk. Sajnos olyan világot élünk , hogy extra elővigyázatosság kell.
2018. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Ha ez elengedésként merül fel már az is realitását vesztett kérdés. Már régen önállósodnia kell ami nem a tanulóság függvénye. Ha nem merne max dumálnék vele mindenről meg olvastatnám vele a neten a dolgokat, de küldeném. :)


Mit írtál volna ki ha USA-ba akarna menni tanulni. Sőt egyből dolgozni? Nyilván érted.


Örülj neki ha már van ennyire önálló hozzáállása! Sőt még pont ebben segítsed már ha kell valamiben.

2018. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!