Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya mérges, mi lehet az oka?

Anya mérges, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ma reggel még jó kedve volt, de ugy ebédelés előtt történhetett valami, aminek nem tudom az okát.. Azert gondolom hogy ebédelés előtt, mert amikor ettünk, egyutt a csalad, akkor alig szolt valamit, es ha szolt is, akkor is merges hangon. Apa kulfoldon dolgozik, ma ment vissza es anya nem kiserte ki az autohoz. Azt nem tudom hogy elkoszont-e tole, mielott elindult volna, mert masik szobaban voltam. Este hivott apa, es anya nem beszelt vele. Nem tudom mi lehet az oka ennek a haragnak, de nagyon szomoru vagyok amikor ilyen.. sirni tudnek.. Remelem ez a harag elszáll, nem tudok es nem is merek tenni semmit.. Mar megkerdeztem tole, hogy mi a baj, tobbszor is de mindig csak mergesen valaszolta hogy “semmi”..

2018. jan. 21. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És ha apukádat kérdeznéd meg? Ő lehet tudja.

Apukád is mérges volt?

2018. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, ő nem volt az. szerintem ő csinált valamit.. nem tudom. ha anya holnap sem békül meg akkor este megkerdezem apat.
2018. jan. 21. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem lehet, hogy apukád megcsalta
2018. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen összevesztek valamin.
2018. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Apa biztos nem csalta meg anyat, o nem az a fajta.. Mar kb 20 eve egyutt vannak. Remelem ez a harag elszall egy hét alatt..
2018. jan. 21. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
De és így mi lenne, ha megkérdeznéd anyukád, hogy mi bántja? Hogy tudnál-e segíteni, van valamire szüksége?
2018. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos vagy. De két fajta rosszkedvű ember van. Az egyik fajta azt akarja hogy elpanaszkodhassa és segítséget kérjen. A másik fajta meg jobban szereti ha ilyenkor békén hagyják. Ez utóbbi esetben ne erőltesd a dolgot.
2018. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!