Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az mennyire normális ha nem...

Az mennyire normális ha nem ismerem az anyámat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hogyan hívják de egyáltalán nem ismerem.

2017. nov. 26. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán normális, de van ilyen történet is.
2017. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen normális, sokan nem ismerik az anyjukat/apjukat, vagy egyiket sem. Előfordul, ha úgy alakul az életük.
2017. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen egy hülye kérdés?

Én sem ismerem az apámat. Ez van, nekem ez így a normális.

2017. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismered olyan régóta és mindig csak azonos helyzetekben látod őt. Én 52 éve "ismerem" a feleségemet, de a mai napig rácsodálkozom egyes megnyilvánulásaira.
2017. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem milyen válaszokat vársz erre a kérdésre. Ha tudod a nevét, probáld meg felvenni vele a kapcsolatot.
2017. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha így alakult, normális. De megkeresheted, ha meg akarod ismerni.

Én "apámat" nem ismerem, de nem is érdekel, mert kiskoromban lelépett egy másik nővel, engem pedig nem látogatott.

2017. nov. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Feelgood35 ***** válasza:
100%

Nem , nem normális...

Viszont megismerheted ha ő is nyitott erre, ha nem akkor fogadd el ezt a helyzetet így, hogy ő idegen marad számodra...

A kérdés egyébként akkor jogos ha elmúltál 18 :) Az alatt nehéz megérteni bizonyos dolgokat, ami kihathat az élet minden területére.

2017. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!