Ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az apám és anyám elváltak 9 éve , ma már 17 vagyok ..

Elkezdődtek a bulizos hétvége időszak.

Általában “làthatási joga” szombat vasárnap van , de èn szombaton járok általàban csajozni / bulizni .

Van mikor vasárnap hajnalban de van mikor meg éjfél előtt oda tévedek .

Ezen sokszor ki akadt mivel hogy ha valami történik az ő felelőssége lesz . Mondtam neki hogy akkor vegye úgy mint ha ott se lennék , hanem az anyàmnàl vagyok továbbra is ,és ő ezen nagyon kiakad állandóan hogy èlem az èletem , ő azt szeretné szerintem elérni hogy antiszociális legyek vagy nemtudom , de inkább vagyok kint csajokkal haverokkal , mint bent a szobámban a TV t bámuljam

Egy részből megértem , de már nagyon elegem van



2017. nov. 25. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Menj pénteken bulizni
2017. nov. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

1. Az jon le az egeszbol, hogy egyaltalan nem vagy kivancsi arra a szulodre, akihez kethetenkent "lathatasra" mesz. Neked tobbet jelent a buli, mint, hogy a ritkan latott szuloddel legyel.


2. Valoszinu meg azt a tiszteletet sem csinalod meg, hogy elobb atmesz "lathatasra", eltoltesz egy kis idot a szuloddel, majd este elmesz bulizni ... hanem elindulsz otthonrol, elmesz bulizni es utana valamikor az ejszaka folyaman, nagy valoszinuseggel reszegen beesel a "lathatasos" szulohoz.


Nem tudom, hogy ez-e a valos helyzet de ha igen, akkor nem irigylem a szuleidet.

2017. nov. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Ő is ezt mondta 😊


2. Ha nem lennék ra kiváncsi akkor nem mennek el alapból hozza .

Általában elmegyek először oda és onnan járok ki 😊 tisztelem a faterom , mert megérdemli , de az ilyen esetektől frászt kapok , és itt nem az van hogy be esek neha részegen mert nem szoktam részeg lenni , hanem hogy csak simán haza megyek , a bulizás nem a részegségről szól nálam

A plussz tényező hogy lett egy éve egy olyan had ne jellemezzem barátnője aki olyan szinten elviselhetetlen hogy neha már ezen van a vita . De elfogadtam , nem beszélünk egymással és kész 😃😃

2017. nov. 26. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!