Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan reagálnátok, hogy,...

Ti hogyan reagálnátok, hogy, ha a szobátokból kilépve azt látnátok, hogy apátok a kulcslyukon keresztül figyeli anyátokat zuhanyzás közben?

Figyelt kérdés
és mikor észreveszi, úgy tenne, mintha csak a falat nézte volna, de amúgy egyértelmű a helyzet
2017. okt. 20. 09:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Semmit😄 valahogy téged is megcsináltak nem???😂 hadd leskelődjön, ha már bemenni nem mer..az ő 'asszonya'😂
2017. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Vicces kedvében volt. Ez még nem jelenti azt, hogy mindenkit kukkol.
2017. okt. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

elmondanam neki a viccet ugyanerrol aminek az a poenja, hogy:

- mi van nem lattad meg az asszonyt meztelenul?

- meztelenul mar lattam, furodni meg nem!

2017. okt. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Örülnék, mert azt jelenti kíváncsi rá. ez mindenkép jót jelent, nem? nem idegen nő után kukucskál..
2017. okt. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

addig jó amíg nem valaki más kulcslyukán leselkedik..

Ha én vagyok a helyedbe lehet mondtam volna hogy mi van apu..nem láttál még meztelen nőt..

2017. okt. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Hát nem tudom, azért nekem ez nem annyira szimpi dolog, én nem örülnék, ha a férjem a kulcslyukon át lesne fürdés közben. Attól még, hogy házasok, mindenkinek kell, hogy néha csak magában legyen, elég bunkó dolog ilyenkor meglesni. Ki tudja, mit csinál ilyenkor, orrát túrja, fenekét vakarássza, mit tudom én, ehhez az ember nem kér közönséget, ezt mindenki (jobb esetben) magányos tevékenységnek tartja. Attól még, hogy férj és feleség, egymás privát szféráját tiszteletben kell tartani.

Én valószínűleg szólnék anyámnak, hogy ezt láttam.

2017. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

Hát én tuti kiröhögném, ez olyan gyerekes, de komolyan :D


Erre egyszerűen NEM LEHET mit mondani.

2017. okt. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is jót nevetnék, és megkérdezném: "Miért nem mész be?"
2017. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Én csak lesnék szerintem. Aztán megkérdezném prank videóra veszi-e... Anyámék 10 éve elváltak...
2017. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Még azt is el tudom képzelni, hogy szerepjátékot játszottak. (Előjáték, hogy feldobják a szexuális életüket.) Azzal nem számoltak, hogy te meg épp felbukkansz. Ez is egy opció. :)
2017. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!