Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiam miért nem akar a gyerekév...

Fiam miért nem akar a gyerekével együtt élni?

Figyelt kérdés
Fiam(35) párhónapja szakított a barátnőjével. Nem együtt éltek, fiam Pesten a barátnője hol Pécsett, hol Tatabányán. 10év korkülönbség van köztük. Az exe párnapja jelentette be, hogy terhes tőle. Mi nagyon örültünk neki, de a fiam kijelentette, hogy megbeszélték, nem jönnek össze újra, nem fognak együtt élni, fiam marad Pesten a barátnő meg majd eldönti hol akar élni. Bármikor láthatná a gyerekét, amikor akarja, fizeti a dolgait a babának, de én csak akkor láthatnám ha a fiam elhozza, mert én a barátnővel nem vagyok jó kapcsolatban, ő nem hozza le nekünk. Mikor a fiamtól megkérdeztem, hogy tényleg így akar e élni, csak annyit momdott ez lesz a legjobb. Támogatni támogatja, de jobb lesz nélküle szerinte...
2017. júl. 8. 10:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%

Két ember nem egyik napról a másikra szakít egymással, már régebb óta gondok voltak ott. Nagyon nagy eséllyel pont a gyerekkérdés miatt, nagyjából stimmel a dátum is.


El kell felejteni, az jó, hogy a gyerekét támogatja, de el kell felejteni. Majd keres másik nőt és azzal együtt marad. Igazából jobb lett volna, ha ilyen helyzetben a gyerek nem pottyan be.

2017. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!