Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg ennyire korai hogy...

Tényleg ennyire korai hogy tiltsanak tőle?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves fiú vagyok és egy hónapja összejöttem egy lánnyal. Szüleim szerint korai és nem szeretnék ha együtt lennék vele és elegem van a mindennapi veszkedésekből.
2017. máj. 1. 14:41
 1/4 anonim válasza:
74%

Szerintem kicsit sem korai. Ha egészséges, korotoknak megfelelő kapcsolatot folytattok (semmi szex :( ). Megmondhatnád a szüleidnek, hogy semmi értelme veszekedniük veled, mert lehet, hogy ők nem, de te komolyan gondolod a kapcsolatod. Nekem ez bejött. :) És volt olyan osztálytársam, aki 15 évesen szült, na az volt korai.

16/L

2017. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem korai. Kamaszoknak is ugyanúgy jár a boldogság. Abszolút benne vagy a korban, a szüleid nem is tudom mit képzelnek? Hogy majd az első lányt és szerelmet az egyetem után ismered meg??

Teljesen jó az idő, de ha 13-14 évesen van az első barátnőd, az is teljesen rendben lenne. Kedves megbotránkozók. Nem kell nagy dolgokra gondolni még ilyenkor. Kis csók, egyéb. Természetes!

2017. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
A tinik szerint nem korai, a valóságban az. Ha csak sétálgattok, beszélgettek, az rendben van, de több nem. Neked még a tanulás a legfontosabb.
2017. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Feltételezem, hogy a tiltás olyankor szokott előfordulni, amikor a szülők amúgy sincsenek túlzottan megelégedve a fiuk viselkedésével és iskolai eredményével.
2017. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!