Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hozzád jók voltak a szüleid?...

Hozzád jók voltak a szüleid? Főként a felnőtteket kérdezem.

Figyelt kérdés
Kérlek írj kort is. Köszönöm.
2017. ápr. 12. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja és 22/f.
2017. ápr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, nekik köszönhetem a diplomát, érettségit.

Megsem tudom számolni merre mikor és hol kirándultunk. Megmutatták magyarorazágot.

Most 24L vagyok, most is támogatnak de én is őket.

Imádok velük lenni.

2017. ápr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nehéz megítélni. Apám nem volt jó, mivel nem jó ember. Az csak egy dolog, hogy egy kemény alkoholista volt, aki FOLYAMATOSAN szidta anyámat, engem, a testvéreimet ( a büdös k****va, rohadnál meg, dögölj meg nálunk mindennaposak voltak) de sokszor a kajapénzt is elitta. Lenézett, semmibe sem vett minket, az az igazi alkoholista apafigura. Nem csoda, hogy a két legidősebb gyereke 20éve nem beszélt vele egyetlen szót sem.

Anyám meg egy fájásgyenge nő, aki elviselte apám sz***rságait, azt, ahogy vele és velünk bánt. De ő legalább próbálkozott.


Őszintén szólva és gyűlöltem gyerek lenni, állandó kiszolgáltatottságban lenni. Megfogadtam, hogy én sosem hagyom, hogy így bánjanak a gyerekemmel.


26 N

2017. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!