Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit szólnátok ha a 18...

Szülők mit szólnátok ha a 18 éves fiatok 80 ezeréert akarna venni magának órát?

Figyelt kérdés
Calvin Klein arany óra

2016. nov. 18. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Semmi ellenvetésem a minőségi drága órákkal szemben.

De ez nem az!

2016. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Ha megfelelők az anyagi lehetőségek, semmit.

Ha nagyon nem, akkor sem, akarni sokmindent lehet. Na jó, lehet, hogy elbeszélgetnék vele, ha mondjuk egész évi keresményét vagy zsebpénzét erre akarja költeni, amikor másra is kell.


Ez azért nem akkora összeg, ha nem csóró az ember...

Ha dúsgazdagok vagyunk, 8 milliós motort is akarhat és vehet, csak a feje lágya legyen benőve.

2016. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
A saját pénzéből azt vesz, amit akar.
2016. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
nagy röhögések közepette elküldeném egy óráshoz, hogy meghallgassa egy szakember véleményét arról, mi a jó óra
2016. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját pénzéből veszi nem szólnék bele, azt viszont tudatosítanám, hogy ha elfogy a pénze akkor én nem fogok adni szórakozásra, barátozásra.
2016. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha a saját pénzéből veszi, és látom rajta hogy szüksége van rá, akkor természetesen megengedném. 18 éves b*sszus...
2016. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Ertelmetlen penzkidobasnak tartom, 18 evesen vannak fontosabb vennivalok is. Ha meg ennyi idoson olyan jol keres akkor vegyen egy rendes orat, ne valami utanzatot.
2016. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Hadd vagye, nem érdekelne. De osztom #4 es véleményét, Ez nem egy minőségi óra. Egy minőségi óra minimum Citizen szint de inkább Tissot,Certina... stb.
2016. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Én épp a 17-et töltöttem be, amikor vettem magamnak egy órát 75 ezer Ft-ért. Nagy részét én tettem hozzá, mert voltam diákmunkán, hogy ne az legyen hogy az egészet a szüleim fizetik. Zsebpénzt amúgy is mindig kaptam, abból félreraktam minden hónapban egy nagyobb összeget, így a szüleimnek hozzá se kellett pluszban fizetni.

Aztán amikor a 19-et töltöttem be, akkor is vettem magamnak egy ugyanilyen árkategóriájú órát, ugyanazon a módon amit fentebb leírtam. Nekem is nagyon tetszenek az órák, úgyhogy semmi kivetnivalót nem látok a kérdésedben.

Na meg ha szülők ezt tudják támogatni és ők fizetnék abban sincs semmi rossz, van akinek nem okoz anyagi megterhelést.

2016. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
egyet értek a többiekkel.pazarlás ilyen órát venni. mint a MK órák . megfizeted a márkát. és úgy ennyi. nem igazán értékálló. és szerintem egy átlag 18 évesen hülyén is mutatna. vagy milyen ruhákkal tervezed hordani?
2016. nov. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!