Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el hogy lefekud...

Hogyan mondjam el hogy lefekudtem már a barátommal?

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy már lefekudtem a barátommal? Anya bejelentett a dokihoz ilyen inekciora! 16eves vagyok és már két éve mondja hogy bejelent. A munkája fontosabb mint az egy szem lánya. És egy hetet késett és mondtam h menjünk dokihoz minden nap többször mondtam neki de minden este azt válaszolta hogy elfelejtette...

2016. aug. 19. 14:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha amúgy sem akar dokihoz vinni, akkor minek szólni?
2016. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem olyan fura, hogy már szexelsz, de közben ilyeneket írsz, hogy valami injekció, meg nem tudod, hogy egyedül is elmehetsz orvoshoz. Nem sok fogalmad van még a szexuális kérdésekről.
2016. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Alapból kellene legalább évenként ellátogatni a nőgyógyászhoz. Nem csak a rákszűrés miatt, hanem amúgy sem árt. A fiatalabb kori felelős védekezésben is a doki tudna neked jobban segíteni. Ha meg netán összeszednél egy gyulladást, amitől a wc-zés is fáj, vagy kiegyenesedni sem tudsz, akkor mi lenne? Én, szégyen, nem szégyen, a barátom anyukájával mentem, mert ő azért odafigyelt rám és az egészségemre, anyu meg nem igazán akarta tudomásul venni, hogy felnövök, és nem akarta ezeket a "nagylányos" felelősségeket még.
2016. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%
Most komolyan, mi a retkes p***ért vagyunk így lepontozva az egyes válaszadóval együtt?? Teljesen reális választ adtunk kérdésre, ha valakinek nem felel meg, fejtse már kis légszíves, hogy miért nem.
2016. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
87%

Az összes kérdés alatt ez megy..

Én egy másik kérdésnél 3x írtam kommentet hogy ne pontozgassák már le a válaszokat.mindhárom kommentem törölve lett és ment tovább a lepontozás. Sehova nem érdemes válaszolni már. Egészségére annak aki ezt élvezi!

2016. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!