Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy könnyíthetnék a szüleim...

Hogy könnyíthetnék a szüleim helyzetén? Miért nem tudnak elengedni?

Figyelt kérdés

Mindig is imádtam utazni, bulizni, szórakozni. Ők pedig inkább otthonülősek, nem értették soha, hogy vagyok képes elindulni este és másnap reggel hazajönni, vagy több órát repülni és hetekig máshol lenni, mikor nekik már 5 nap után honvágyuk van...

Na már most, én elmegyek egy "világkörüli útra" és ebbe szinte belebetegednek. Hogy mi lesz velem, biztosan valami baj lesz és hogy miért nem tudok én nyugton lenni soha.


2016. febr. 7. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Ehhez nekik kell "felnőni". Érdekes módon az embernek azt is meg kell tanulnia, hogy miként hagyja saját útján haladni a gyerekét (ami lelkileg nagyon nehéz és fájdalmas is tud lenni).
2016. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13%
Mi a franc közük van hozzá mégis? Milyen alapon szólnak bele más életébe mégis?
2016. febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!