Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megszeretném ismerni anyámat...

Megszeretném ismerni anyámat de sokan ellenzik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és apukámmal élek, kb fél éves voltam mikor anyám elhagyott minket azóta nem láttam és nemis beszéltünk, semmi! Van 3 féltestvérem is anyám részéről! Megszeretném anyámat ismerni és kérdezni tőle egy-két dolgot de sokan ellenzik mert azt mondják hogyha látnám akkor azt lehet nem bírnám feldolghozni!

Nagyon szeretem apukámat és ő mindent megtesz értem de azért mégis van egy kis űr a lelkemben az anya helyen!



#anya #ellenzés #ismer #megszeretném
2016. jan. 15. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Jogod van találkozni a saját anyáddal. Mond meg apukádnak hogy szeretnéd megismerni, jogod van hozzá...szerintem mindenképp találkozz vele ha biztosan készen állsz.
2016. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem mondd el apukádnak, hogy meg szeretnéd ismerni. Érthető a szándékod, de biztos, hogy készen állsz bármire? Apukád szokott mesélni róla? Szerintem kezdhetnétek azzal, hogy mesél neked anyukádról.

2016. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerd meg.Utána eldöntheted.akarod e a kapcsolatot tartani.
2016. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Megismerheted, ha tényleg akarod...

Bár én nem lennék kíváncsi olyasvalakire, aki ugyan elvileg az anyám, mégis fél éves koromban elhagyott, és azóta sem érdeklődött irántam. Erre nincs semmi, de semmi mentség.

ANYÁD nem érdemli meg, hogy megismerjen TÉGED!

Egy ilyen nő úgysem tölti ki azt az űrt, amit egy szerető édesanya miatt érzel.

Bár... ismered a mondást: jobb a biztos rossz, mint a bizonytalanság:S - szóval ha sokat rágod magad amiatt, hogy milyen lehet és miért hagyott el, akkor találkozz vele, kérdezd ki, és aztán fordíts neki hátat! Bár lehet, hogy ehhez 13 évesen még nem vagy elég erős:S - Beszéld meg apukáddal, és kérd a segítségét és támogatását!!!

2016. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és mindegyikőtöknek van valamilyen szinten igaza van!

Ez egy elég öszetett sztori! Mesélt már apukám róla, de leginkább kerüljük a témát mert ez nem érinti őt jól!

Mikor kiskoromba megtudtam akkor évekig csak gyűlöletett éreztem iránta! Gondolom apukám azért nem szeretné hogy úgy megismerjem mert félt!:)

Igaz, sajnos ő nem töltheti ki az űrt de más sem! De azért ő akkor is az anyám és nem lehet ellene semmit tenni

2016. jan. 15. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Akik le akarnak erről beszélni, hidd el, csak jót akarnak neked. Nem könnyű egy ilyen helyzet, és a felnőtt emberek sincsenek mindig felkészülve a legrosszabbra, ami érheti őket, nemhogy valaki a te korodban. Ha számolsz azzal, hogy elképzelhető, hogy anyukád nem akar veled megismerkedni, nem érdekled őt, nem kíváncsi rád, vagy a kérdéseidre sokkoló és bántó válaszokat kapsz, esetleg anyukád személyisége csalódást okoz neked, akkor nem lesz gond. Tehát készülj fel lelkileg arra, hogy nem biztos, hogy annyira mesebeli lesz ez a megismerkedés.
2016. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos tudom, egyszer találkoztunk (véletlen összetalálkozás volt) és ugye akkor még nagyon gyűlöltem, kb annyiból állt a párbeszédünk hogy motyogtunk egymásnak egy 'szia"-félét! Ennyi azóta....pff...semmi

Az a helyzet hogy gondolom hogy ilyen lenne a vége mint ahogy az utolsó leírta....

Sajnos....pedig nem 3rtem hogy mi3rt csinált ilyet, én soha az 3letbe nem hagynám magára a SAJÁT gyerekemet....

2016. jan. 15. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!