Ilyen esetben mit lehet tenni?
A szüleim elváltak 1 éve. Én anyámnál éltem a kistestvéremmel. Nemrég anyám kidobott bosszúból mivel az apámmal tartottam a kapcsolatot.(a dolgaim dobálta az utcára) Párszor voltam ott a személyes tárgyaimért és néhányat megkaptam,de nem mindet. Pl:ágyamat,ágyneműmet,biciklim ..stb nem
Jeleztem neki hogy melyik napon szeretném elvinni ezeket,de ő ki se jött mikor csörgettem. Viberen írja a mocskolódásait szokásához híven.(k****z stb)
Többek között azt is írja hogy nem adja ki a dolgaim.Apám nem láthatja a testvérem,régebb óta indított eljárást ellene.De így mostmár én se láthatom,hogy nem lakom ott. Mit tehetnék? Rendőrség?
de nem ám.
nem itt próbálja mindenki megoldani a családi problémáit, és ismeretlenektől érdeklődni, félinformációk megadásával, úgy, hogy a másik fél véleménye nem ismert!
igazad van, nem ez a jellemző. szerencsére.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!