Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengedheti ezt magának?

Tinu kérdése:

Megengedheti ezt magának?

Figyelt kérdés

Nos... Édesanyám már egy ideje együtt van egy pasival l, két gyerekük van.

Viszont engem kissé zavar hogy folyamatosan taperolna anyut és nem zavara a jelenlétünk. 16 évesen engem ez irritál szerintem a gyereke előtt nem kéne ezt tennie

(7 éves és 3 kisfiú)


2015. aug. 16. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Ha már tényleg elég szexuális jelenetet rendeznek le akkor én beszélnék velük..

Bár a taperolás alatt mi értendő

2015. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Nos. Fiú vagy lány?Mond meg anyukádnak, hogy téged ez zavar. Régebben engem is zavart anyám új pasija, személy szerint utáltam. Hiába mondtam bármit is anyámnak ő a rózsaszín ködtől nem látott tovább az orránál. 19 évesen meguntam, hogy folyton kerülgetnem kellett a lakásban így a koli mellett döntöttem. (Akkor mentem egyetemre, beutaznom sem lett volna kellemetlen, de én így láttam jobbnak)
2015. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Elég szánalmas, hogy nem bírják magukat visszafogni.Anyád is érdekes, hogy ennyi gátlás sem szorult belé. Persze ha neked lesz pasid, biztosra veheted, hogy nem fogja ugyanezt eltűrni. Sajnos nemsokára jön majd egy-két értelmes válaszoló, aki majd veled fog kötekedni, hogy jaaaaj miért zavar ez téged, hát örülj neki, hogy szeretik egymást. Ha meg előttetek d@gnak majd, akkor meg lehetőleg törjetek ki üdvrivalgásban minimum. Sajnos itt a gyk-n ez a szellemi szint...
2015. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Neked mit jelent a taperolás? Mit csinál konkrétan? Mert ebben a korban azért hajlamosak a gyerekek olyan dolgot is taperolásnak nevezni,ami azért nem minősül annak.
2015. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
#3: valaki a lábadra lépett? Vagy mi ez az ok nélküli hiszti? :)
2015. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem hiszti, csak sok a tahó, ha neked esetleg még nem tűnt volna fel...
2015. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező " 16 évesen engem ez irritál szerintem a gyereke előtt nem kéne ezt tennie" - nézd, ez esetben van egy tuti biztos, és nagyon egyszerű lehetőséged, kimész abból a helyiségből...
2015. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
38%
Jók a pogramok, csak sok a köcsög :D
2015. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Pontozzatok csak, görények.
2015. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Lány vagyok

Pólója alá nyúl meg a lába közé

Általában elszoktam menni, de amikor épp anyuval beszélgetek akkor is odajön és szerintem az azért kissé zavaró.

Már szóltam anyunak, de ő közölte velem, hogy nem érdekli ha zavar engem

2015. aug. 16. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!