Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meghalt az édesanyám? Mikor...

Meghalt az édesanyám? Mikor fogom ezt felfogni? Mikor lesz jobb? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

1 hete meghalt az anyukám rákban. Nagyon hiányzik , lehetetlen felfogni ezt a borzalmas eseményt, ha csak rá gondolok, megkérdezem magtól, hogy már mi értelme van az életemnek?! Miért? Miért pont ő???? MIÉRT???!!!

Mot csináljak? Nem hiszem el! Egyedül maradtam...

Iskolába nem megyek mert hát itt az ősz és nemsokára tél és karácsony...oh karácsony..hmm..egy ünnep anya nélkül...

Most meg a sírás is rámtört... Szerintetek hogyan tovább? :'(

16/L


2015. aug. 11. 18:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Bocsánat, nem akartam durva lenni az utolsó mondatommal.


Én halála után - és azóta is - rengeteget gyertyáztam. Kialakítottam egy kört, törökülésben beültem középre, és behunyt szemmel meditáltam, emlékeztem. Vagy csak nézem a lángot... megnyugtat, ellazulok tőle. Közben füstölőt égetek, és halk zene szól. Rengeteget segített a feldolgozásban, ilyenkor magam mellett éreztem őt, de ha hiányzik, most is ezt teszem.

2015. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem mész iskolába? Miért ne mennél?
2015. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Meghalt az enyém is. Rákban. Felnőtt vagyok - már a lányom is az - de máig itt ÉL velem, bennem. Ölellek szeretettel.
2015. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Örök tűz válasza:
Kifogod bírni, áttudod vészelni. Tudod most édesanyád is nagyon szomorú, biztosan nagyon szeret téged. Hidd el, hogy most is ugyanúgy vigyáz rád, ott van melletted. Igaz nem látod, de néha fogod érezni. Erős vagy és most azt várja, hogy tovább küzdj. Harcolj tovább és ne add fel, hadd legyen büszke rád! Mutasd meg, hogy a nehéz időkben is megállod a helyed! Tarts ki és harcolj tovább, mert akkor lenne a legcsalódottabb ha feladnád. Állj fel, megtudsz bírkózni a problémákkal! Hidd, hogy továbbra is veled lesz és vigyázni fog rád. Ne add fel, mert ő is azt akarja, hogy talpra állj. :) Megtudsz vele bírkózni, csak kitartás. :)
2015. aug. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem is friss az élmény. Anyukámat egy hónapja temettük- szintén rákban hunyt el. Iszonyúan fáj, hihetetlen űr maradt utána, de talpra kellett állnom, dolgozni tovább stb. Meglátod, a napi rutin- iskolába járás- kicsit segít majd a túlélésben, az elfogadásban. Legalább addig sem rágódsz a történteken.
2015. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ti seg gfejek hogy mekkora buták vagytok ti, ha ha ha mekkorát röhögtem fingok rátok ti bar-mok ha ha anyám él és sokáig velem lesz de amiért ilyen buták vagytok ezért dög-löt meg anyátok ha ha ha
2015. szept. 8. 09:27
 17/21 anonim ***** válasza:
Fordulj fel, ostoba lúzer, ezzel nem szórakozunk! És főleg nem sajnáltatjuk magunkat az egész neten, adományokat koldulva!
2015. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Inkább szült volna meg téged a szecskavágó, mint szegény édesanyád.Sajnálom azt az asszonyt hogy ilyen gyereke van.
2015. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Szomorú életed lehet, ha ilyenekkel viccelődsz...

Remélem büszke vagy rá, hogy feltépted egy csomó ember sebét... gratulálok!

2015. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én meg még nyugtattalak,tanácsot adtam neked, mert nekem is meghalt az anyukám:(

Nagyon vicces vagy.

Te ostoba buta tiniri....nc!!!!!!!!!!!!

Kösz hogy feltépted a sebeim, sza.....ál kaktuszt!

Meglátszik egy ostoba buta tinir...c vagy:''(

2015. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!