Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 12 éves vagyok nagyon hiányzik...

12 éves vagyok nagyon hiányzik édes anyám mert nevelöszülönél vagyok tegnap hozott vissza de egész nap sirtam?

Figyelt kérdés
Ez elött utoljára 3 honapja találkoztam vele és másfél hét mulva találkozo. Vele és talán haza is kerülök hozzá segitset nagyon hiányzik SZERETEM de félek mitt tegyek nem tudo. Ki verni a fejemböl hogy hiányzik ???
2015. aug. 4. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hu hát sajnálom, de valószínű okkal kerültél nevelő szülőkhöz. Nem tarthatod vele a kapcsolatot interneten pl?
2015. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,

ha jól értem nem sokára -másfél hét múlva- hozzá kerülsz.

Szerintem a levelezés akar postai úton is,nagyon hangulatos tud lenni,ha nincsen rendszeres internet hozzá féresed. Most belegondolva, ha másfél hét múlva mész hozzá,akkor nagy levegő,es birdd ki,mert eddigis ki tudtad.

Sok szerencsét az Edesanyukaddal való közös élethez!

Ü:M 14\L

2015. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Mit mondanak, miért kerültél nevelőszülőkhöz?
2015. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Kedves 3as mi közöd hogy miert került nevelőszülőkhöz?

Mi értelme ennek a kérdésnek?Ennyire kivancsi ne legyelmar!!



Szia kérdező az a másfél het valoban nen sok😉 inkabb gondolj tervezd azt hogy milyen lesz ujra edesanayad mellet,mit fogtok csinalni kérdezni stb? Interneten nez a falu"város utan" ami érdekes esetleg egyutt megnezhetitek stb.. Kozos programot szervez😊 .


Sok szerecset!

2015. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

#4-es.... ne legyél már gyerekes(bár szerintem az vagy.. mármint gyerek)

Azért kérdezi meg, mert tudni akarja, hogy az anya eltudja-e tartani, tud e róla gondoskodni, stb.

Szóval egy 12 éves könnyen befolyásolható gyerekről van szó, aki jobb ha nem szökik el a nevelőszülőktől ha az édesanyja bármennyire is szereti nem bírja nevelni... különböző okok miatt.

2015. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 5!!

Ki mondta azt hhogy szokni akar a kérdező?? Hol olvastatok?

Idézem:Vele és talán haza is kerülök hozzá!

Nem veletlenul kerul hozza haza,gondolom!

ha annyira jo helye lenne a neveloszuloknel nem is akarna elköltözni akkor!!


Es ha az anyuka nem a palotába viszi a gyermeket akkor 5os te segitesz eltartani a kérdezőt?

Nem akkor meg miert fontos?s

Szerinted ha eltűnik ki lesz a hibas 12eves kislány?biztos hogy nem.

Es ha eltűnik Szerinted nem fogjak keresni??mar az este meglesz!!!


Sztem itt csak csupa érdek na miert is kerultel neveoszuokhoz stb.....ehez nincs kozottok .

Eleg lett volna azt megkérdezni,hogy gyamugy által kerul e vissza a kislány??mert ha igen nem veletlen!!ha nem az sem véletlen!


Kérdező válaszolna max csak jo lehordanatok szegeny anyját!!


Nem biztos hogy a kérdező kiakarja teregetni a magan eletet,ra adasu ugy hogy lehet a szomzedja is itt válaszol es azert gondolom nem akar lebukni!

2015. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapból ilyen hülye vagy? Most komolyan...

Nem értesz a gyermek pszichológiához.

Láss a sorai közé.. és látod, hogy hol van a szökés gondolata..

'Vele és talán haza is kerülök hozzá! ' Ha ismered a rendszert, minden gyereknek ezt mondják...

Hiába van jó helye a nevelőszülőknél és az anyja lehet nagyon rossz akkor is hazavágyik mert ezt nevezik érzelmi kötődésnek.

Hány olyan fiatal van akit otthon vernek, és mégis minden nap haza megy? Soha nem mondja el? S mégis a szüleit tartja a legtöbbre? Elárulom az esetek 90%-ban ..

Nem segítek eltartani a kérdezőt, mert neked kéne, hiszen te pártolod a gyereket, hogy minden megfontolás nélkül menjen a feltehetőleg nehéz körülmények közé...

Ha eltűnik egy kis 12 éves.. akkor elárulom, hogy bármelyik pedofil, vagy elmebeteg felszedheti és soha többé nem találják meg.. ez nem egy álomvilág..


Röviden, nem értesz a dolgokhoz, sem ehhez a rendszerhez.. menj aludni, és hagyd a válaszokat azokra akik ebben dolgoznak..

2015. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, vissza tudtál menni az anyukádhoz? Hogyan alakult az életed?
márc. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!