Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vagyok csak másodhegedűs...

Cobra 11 kérdése:

Miért vagyok csak másodhegedűs És miért mindent én csináljak meg?

Figyelt kérdés

Nevelőapukámnál folyton csak másodhegedűs vagyok. Amikor szeretnék valamit, szinte sosem kapom meg. Kistesóm mikor szeretne valamit, ő egyből megkapja amit akar. Mindig én pakolok össze helyette is (de nem én pakoltam szét) Egyszer megkérdeztem, hogy miért csináljak meg mindent a tesóm helyett, erre azt válaszolta: "te vagy a nagyobb"! Mondtam neki, hogy amit amit tesóm szétpakolt azt pakolja is vissza! Erre rávágta hogy: "Sz@r ügy! Ti mit gondoltok erről?


14/F



2015. aug. 2. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
A kicsinek ő az apja, nem?
2015. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Egy apa jobban fogja védelmezni a saját vérgyerekét, mint a nevelő fiát.

Próbálj meg kompromisszumot kötni vele

2015. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Török Adrienn2003 válasza:
87%
Velem is pontosan így van csak nekem vérszerinti a tesóm es az apukám. Amikor én is ,,szembesitem" az igazsággal ők leorditjak a fejem.
2015. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Azért én nem adnám be ilyen könnyen a derekam egy olyan embernek, aki még csak nem is az igazi apám. :| Nem hagynám, hogy a féltesóm miatt szívjak.
2015. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Hány éves a kicsi?

Anyukáddal beszélj erről, végül is az ő fia vagy, nem a nevelőapukádé.

2015. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És mért is pakolsz össze helyette?
2015. aug. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is nekem kellett osszepakolnom a húgom helyett anno. Nem volt neveloszulo, éves testvér volt. Én voltam a nagyobb. Szerintem ez rengeteg családban így van.
2015. aug. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pont tegnap beszéltem vele, (anyával) azt mondta nekem, hogy neki se jó így hogy tesóm miatt szívok mindig. De mikor anya is bent van a szobában és akkor történik ilyen dolog (amit a kérdésben leírtam) akkor rá se hederít a dologra, mert én is meg ő is kicsit "félünk tőle, mert ha nem az van amit ő akar mindjárt ideges lesz.
2015. aug. 3. 07:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Áhh, az idegeskedésével terrorizál titeket. Büdös szülő.
2015. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!