Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bátyám teljesen be van kattanva?

Bátyám teljesen be van kattanva?

Figyelt kérdés

Nos, szüleink gyakorlatilag mindent a seggünk alá raktak, ha valamit szerettünk volna, minden erejükkel azon voltak, hogy megszerezzenek nekünk mindent. De így az évek elteltével inkább zavarni kezdett, mert magukra alig van pénzük, de mégis én vagyok a központban. Már régebb óta szeretnék egy új mobilt, szóval majd elmegyek diákmunkára és úgy veszem meg, azért mégsem várom el tőlük hogy megvegyék nekem, mert nem valami olcsó.

Nem engednek el szinte sehova. Maximum amikor kisebb voltam, de akkor is mindig elvittek meg elhoztak. Most pedig el is engednek, meghatározzák, hogy hányra jöjjek haza, megjegyzem, sosem fordult elő, hogy az éjszaka közepén jöttem haza.

Ellentétben bátyámmal. Rossz jegyei vannak, még rosszabb magatartása. Nem egyszer volt az, hogy elkért szüleinktől pénzt, és drogot vett rajta, 1 éven belül volt vagy 10 barátnője, egyszer iskolát is kellett váltania, sokszor még verekedett is, szüleinket hívogatták is emiatt.

Kb 2 hónappal ezelőtt valamin összevesztünk, ő pedig megütött, szüleink előtt pedig mindent tagadott. Egyébként ők nem nagyon (akarnak?) mit kezdeni vele, anya folyton azt hajtogatja hogy "na jólvan, én feladtam". Apa pedig alig van otthon, mert külföldön dolgozik és 1 hónapban egyszer jön haza 1 hétre.

Volt olyan is, amikor éppen bátyám az aktuális barátnőjével volt, hangosan csinálták, totálisan nem érdekelte őket, hogy mi is vagyunk.

Pont múlt hétvégén történt hogy néhány barátja átjött, éjfél után is max hangerőn beszélgettek, ha meg nekiálltak cigizni, eszükbe nem jutott volna lemenni..

Szüleinkkel nagyon nagyon durván szokott beszélni és viselkedni, órákon keresztül veszekedtek, és kijelentette, hogy elmegy néhány barátjával albérletbe, minket pedig soha az életben nem fog keresni.


15/f (ő pedig 17)


2015. júl. 19. 22:17
 1/6 anonim válasza:
41%
Nem tudom de az én egyik bátyám is bekatant valahogy! 16/f
2015. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincsen bekatanva csak el van szálva magától
2015. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak felnőttnek hiszi magát, met aputok nem tudja felügyelni. Ha otthon lenne, a kis csírának se lenne ekkora arca 17 évesen.
2015. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pogány Zsuzsi ***** válasza:
Menjen albérletbe. Jobb lesz mindenkinek. Azt meg nem hinném, hogy soha nem fog Titeket keresni. Ha mégis, akkor viselkedjen normálisan mindenkivel.
2015. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"kijelentette, hogy elmegy néhány barátjával albérletbe, minket pedig soha az életben nem fog keresni."


Menjen csak.

2015. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban minden tizenéves így viselkedik.

Utálom a szüleimet/az egész világot....


Majd kinövi.

2015. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!