Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem engedi hogy...

Anyukám nem engedi hogy vizipipázzak. Hogy érjem el hogy megengedje? 14/F

Figyelt kérdés
Sziasztok!Hogyan tudom elérni hogy anyukám megengedje hogy vizipipázzak?Utánanéztem,nem káros,ezt bebizonyítottam anyámnak is de ő azt mondta hogy még kicsi vagyok ehhez.Sokat könyörgök,napi szinten.Bizonyítvànyomban lett egy kémia hármas (3,7-re nem adta meg a 4 est)a többi négyes-ötös.Közösségi munkámat könyvvel jutalmazták.Anyukámat ez nem hatja meg,ő tudjahogy nem káros (mindig ezt mondja) de azt mondja kicsi vagyok még (180 cm (ez csak poén)).Nincsenek nagy elvárásaim anyámtól,maximum ami szükséges.

2015. jún. 28. 09:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Káros, te is és anyukád is rosszul tudja. Annyiban jobb, mint bármi más dohány, hogy ezt általában társasági eseményként, szertartásként műveli az ember, vagyis kevésbé szokik rá. (Nem fogsz a buszra várva rágyújtani egy bazi nagy vízipipára...)


Én is 18 évesen próbáltam először, és hidd el, túléltem. Te se késel le semmiről. És hát valóban, normális helyen nem fognak kiszolgálni, mert nagyobb kockázat, mint amit a pár ezres bevétel jelent...

Mindez pedig teljesen független a tanulmányi eredményedtől, a könyvjutalmadtól vagy bármi mástól.

2015. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vennék neked 14 évesen, mert gondolom úgysem köveket használnátok, hanem kipróbálnátok azt a sokféle ízesített dohányt. Én pedig nem szeretném erre nevelni a gyerekemet.
2015. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Helló!Legyetek szívesek a kérdésre válaszolni.Ki nem szarja le hogy az egyik kommentelőnek mi a véleménye erről.A youtubes Chilling Chanel tagjai már 12 éves koruk óta szívjàk.Szivjatok el egy cigit fujjátok a füstöt egy zsebkendőbe, majd a vizipipa füstjét is, és majd megtudjátok mi a káros;).Néha szívok vizipipát haverokkal (kövekkel).Szóval nem akarom schwarzban vizipipázni.Már fél éve vizipipázunk heti 1-2 szer,és nem kívánom,inkàbb a társaságot kívánom.Ismétlem kővel szívjuk.egy 37 centis vizipipát szeretnék.Ötleteket kérek anyám meggyőzéséről.Köszönöm.
2015. jún. 29. 12:49
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Ne pattogj, kisgyerek. Kicsi vagy még, és kész. Majd ha felnősz, pattoghatsz.
2015. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én nem is pattogtam,csak nem értem hogy miért nem a kérdésre válaszoltok.ha csak azért jössz hogy kioltsd belőlem az ebolát,akkor jobbra a második ajtó a kijárat:)
2015. jún. 29. 19:33
 16/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha jól értem vizipipázol. Akkor meg nem értem hogy miért érdekel az anyád véleménye.
2015. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%

Kisfiam, ezt neveztem pattogásnak: Ki nem szarja le hogy az egyik kommentelőnek mi a véleménye erről.

Ki nem szarja le a nyomorodat? Tedd tönrke magad idő előtt, csak ne a szüleidtől várd el a temetésed költségeit.

2015. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom mennyire káros a vizipipa ahogy itt senki más sem, mert valószínűleg egyikőtök se vizsgálta a kérdést labori körülmények között, de azért álljunk már meg egy szóra.


"Szivjatok el egy cigit fujjátok a füstöt egy zsebkendőbe, majd a vizipipa füstjét is, és majd megtudjátok mi a káros;)."


Miért is tudnánk meg ennyiből hogy mi a káros? A radioaktív sugárzás sem látszik a zsebkednőn, még is nagyon könnyű bele dögleni.

2015. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A szüleim nekem is elég szigorúak. Főként anyám. Ennyi idősen (kb. 14 évesen) én úgy kaptam karácsonyra egy 82 centis Top Mark pipát egy rakat könyörgés után. Anyámék azt mondták, hogy őket nem érdekli, hogy mit csinálok azzal a pipával, csak ne lássa, ne érezze a szagát. Én is Shisaroma kővel használtam a pipát. Aztán kb. 15-16 éves koromra rájöttem, hogy egy normális pipát egyedül ennyi idősen baromi sokba kerül fent tartani és azt a sok pénzt inkább telefonra, kajára, édességre, barátnőre meg minden másra is költhetem. Nem beszélve arról, hogy barátnőm asztmás és nem is pipázhatna velem. Aztán túladtam a pipán. A másik nagy gond, hogy suli időben egy kisebb városban lehetetlenség beszerezni hozzá bármit is, mert a dohány boltokban (kisebb városokban) nem igazán van hozzá semmi, netről meg nem tudsz rendelni, mert vagy nem veheted még át a csomagot, vagy nem is vagy otthon a suli miatt.


Én nem szeretnélek lebeszélni róla, szíved joga eldönteni, hogy hogyan éled az életed, de szerintem a baráti körödben lévő pipázás pont elég hangulatot ad. :)

Szerintem egyenlőre hagyd a saját pipás dolgot, mert anyukád nem hiszem, hogy bármilyen feltétellel is megengedné, aztán majd 16-17 évesen már te is jobban megtudod venni. :) Ha nagyon akarsz most egy pipát, akkor próbálj meg olyan videókkal érvelni anyukádnak, amiben nem a pipa ellen, hanem a pipa "előnyeiért" beszélnek.

Én azt mondom, ha odafigyelsz a mennyiségre és a minőségre, havi 1-2 pipázással semmi bajod nem lesz. :)


17/F

2016. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!