Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy zajlik egy tárgyalás?

Hogy zajlik egy tárgyalás?

Figyelt kérdés

Èdesanyámól lenne szó, depressziós és eléggé labillis... a sokadik abortusz és vetélés után 'véletlen, teherbe esett így van 1 négy éves hugom. Rólam sem gondoskodott elvettek tőle majd amikor megszületett a pici hazaköltöztem. Szeretnék tovàbb tanulni és elköltözni. Féltem a hùgomat nem merem otthon hagyni a rokonoktòl nem számíthatok segítségre, ezért 1 rendőr ismerőssel elmentünk a gyámhatóságra. A célom az ,hogy anya orvosi segítséget kapjon és felügyelett legyen ő és a pici is egyaránt nem vagyunk anyagilag eleresztve így támogatást is kaphatnánk. Ha sikerül ezeket sínre tenni még dolgozni is tudnék és akkor a hugit is tudnám támogogatni. Segíttenétek a tapasztalataitokkal

, hogy zajlik egy ilyen tárgyalás. Hogy viselkedjem majd

, milyen lehetőségek vannak ilyen helyzetben??? 18/l


2015. febr. 20. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen tárgyalásra gondolsz?
2015. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogy gondolod valaki beköltözik hozzájuk és felügyeli öket...
2015. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nem értelmessen fogalmaztam (gyors. szünetben írtam) vissza olvasva tényleg elég kacifántos. Szóval a gyámhatòságon elmondtam a problémámat( hogy mi a helyzet otthon...) ott aztmondták ,hogy majd lesz egy tárgyalás
2015. febr. 21. 08:48
 4/5 A kérdező kommentje:
*ahol jelen lesz anya, én meg gondolom a gyámhatósági illetékes stb.itt megvitattjuk a következőket: lehetősèg szerint a pici a családban marad, anyát pszichológushoz vagy pszichiáterhez utalják+ néhány hetente a gyámhatòsággal kapcsolatos szervezet( ami ezen ügyekkel foglalkozik ) kijár rá néz a picire anyára ezt értem FELŰGYELET alatt legalább is a gy.ügynél a hölgy ezzel a szaksz
2015. febr. 21. 09:50
 5/5 A kérdező kommentje:
* szakszóval élt. Kedves másidik kommentelő természetessen nem arra gondoltam ,hogy bemegyek a felügyelők boltjába és leakasztok a szögről egy manust. Tehát arra lennék kiváncsi ,hogy mire számítsak/készüljek egy ilyen tárgyaláson és akinek van hasonló üggyel kapcsolatos tapasztalata az megosztaná velem? Reméllem most már érthetőbb vagyok ,bocsi a tagoltságért csak a telefonom önállósította magát.
2015. febr. 21. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!