Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy nem szeretnék arról beszélni, hogy ki szívta ki a bőrömet?

Figyelt kérdés

Délben hazajöttem és szaunáztam picit itthon, közben hazajött Anya. Felmentem bikiniben és látta, hogy néhány helyen szívásfoltok vannak a bőrömön (ruhában nem látszanak). 1 óra óta hallgatom, hogy ezeket ki csinálta, mióta vannak ott. Utána elment fodrászhoz, meg bevásárolni, de úgy hagyott itt, hogy "nehogy azt gondoljam, hogy ezzel befejezte".

A családban én vagyok a "jókislány", akinek még barátja sem volt soha.


Ilyen helyzetben mit lehet tenni/mit érdemes mondani?

17/L


2015. jan. 6. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan azért kellene elmondanod, hogy az anyud megnyugodjon,igy gondolhat bármire is.

Mondd el,hogy van barátod,17 éves vagy,nem tiltott a szerelem.

2015. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

17 éves jókislány kiszívott nyakkal. Milyen lehet a többi gyerek? :-)

Aggódik érted. Nyugtasd meg, hogy szedsz tablettát, nem leszel terhes.

2015. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy érdekli, hiszen az Édesanyád, aki szűznek vél.

Miért kell némaságba burkolózni? Ez annyira dedós. Nyilván nem a szaftos részletekre kiváncsi.

Most is legyél felnőtt, ne csak akkor mikor szexelni kell!

2015. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 viktorvarga ***** válasza:
100%
mond neki h nemtudod mert ugybevoltál ba szva xd
2015. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem erre minden anya kíváncsi lenne, ha a saját gyerekéről lenne szó. Most nagyon dühös, mond el neki hogy ki volt, hol és mikor csinálta, aztán majd szép lassan meg fog nyugodni. Minél később mondod el, annál több ideig fog tartani a mosolyszünet, szerintem.

19L

2015. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!