Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 24 eves lany vagyok, videken...

24 eves lany vagyok, videken elek egy faluban viszonylag rendes jo korulmenyek kozott, de a csaladom?

Figyelt kérdés
Az apam 10 eves korom ota kulfoldon dolgozik minden honapban egy hetvegere jon haza kb ez 14 eve megy. Ha ment volna ki nem tudom mi lenne velunk de talan maradtunk volna annal mert ami most van engem felemeszt. Apam alkoholista lett anyammal mar nem tudnak egyutt elni ez a par nap foleg most az unnepek alatt is veszekedessel megy. Ma mar nalam is elgurult a gyogyszer es elbogtem magam hogy nem tudja felfogni valaki annak a sulyat amit tesz gyulolom az alkoholt!!!!!!!!!!!!!!! Nem tudom mi lesz a vege de kezdek begolyozni , az amit latok amit lattam 14 ev alatt egy szellemi idegbeteg ronccsa tett. Soha nem bantott az apam es mindig kiallt ertunk de az alkohol miatti reszegseg es amikor anyaval civakodik en ezt nem tudom mar feldolgozni. Azert vagyok en is nyomorek mert ebben nottem fel es nem tudok kitorni. Masoknal is ez van mas csaladokban is? Hogy vegyem ra apamat hogy ne igyon tobbet? Gondolkozni se tud alkohol nelkul. Nem fog fel semmit es akkor csodalkozik h az ember elridegul es akkor azt hiszi ha alkholt is akkor viccesebb es majd ugy konnyebben beszel velunk? Mert kva nem! Nem erti meg , meg o nezi le a papat aki szinten alkoholista volt csak aztan jol kicseszett vele a sors mert bena lett ,amikor ugyan azt csinalja, nem fogja fel hogy kvra megfogja szivni amugyis szar az egeszsege, miert kell ezt csinalni, akkor holnaptol enis leiszom magam a sarga foldig megha megpusztulok mert o jol erzi magat az alkoholtol....
2014. dec. 27. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szüleid valamit nagyon elrontottak az életükben. 14 éven át havi 1 hétvége, az nagyon kevés. Feláldozták az életüket a pénzért. Nem csoda, hogy apád az alkoholba menekült.
2014. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Marylin7 válasza:
Hát ez szomorú. Sajnos az alkoholista az sosem gyógyul ki ebből, lehetnek hosszabb-rövidebb szünetei, amikor nem iszik, de igazából bármikor visszaeshet. Ami eszembe jutott Veled kapcsolatban: ki kell törnöd! Nagylány vagy már, nem tudom van-e munkahelyed? Dolgozol-e. Tudom a mai világban, főleg vidéken ez nem olyan egyszerű, elhagyni a családi fészket, de hidd el: NEM VAGY NYOMORÉK, meg tudod csinálni! Anyuval beszélj, hogy önállósulnál. Egy közeli nagyvárosban először is keress állást. Még ha a fizetésed jó részét el is viszi a lakbér + rezsi, de legalább nyugalomban vagy. Hm? Hátha az új környezetben új barátokat találsz, ami segít elfelejteni a szomorú múltat. Anyutól aputól ne haraggal válj el, mond meg nekik, hogy el kell menned, mert te is rámész.
2014. dec. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alkesz, nem is fogja belátni, nem tudod rávenni. Ebben nőttem fel, átérzem a helyzetedet. Nálam annyi különbség volt, hogy mind a ketten ittak, verték egymást és minket is. Felnőttünk a tesómmal, neki most alakul egy - szerintem igen komoly - párkapcsolata, én férjnél vagyok gyerekekkel, és soha nem voltam ilyen boldog, mint most. Kívánom, hogy neked is sikerüljön feldolgozni.
2014. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!