Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehetne tenni, ha nem...

Mit lehetne tenni, ha nem tudunk megélni?

Figyelt kérdés
Katasztrofális a helyzet már a 16 éves húgom is folyamatosan dolgozik mert nem kapunk itthon semmit se ruhát se cipőt se kabátot, fűtés ritkán van ha van éppen fa megfagyunk :( nem kapunk nagyon családi támogatást pedig jelenleg csak anyukánk tart el 80ezerből, én így suliba se tudok már járni pedig szeretnék egyetemre menni szerintem lenne hozzá eszem ha nem is lennék atomtudós. Nem akarok ilyen csúnya lenni meg büdös ,mert dezodorom sincs. Más lányok 19 évesen műkörömmel meg csodaszép ruhákkal mászkálnak itt meg semmi sincs.Tv előfizetésünk sincs, a net az mobil kitudja meddig tudjuk fizetni. A kádból nem megy le a víz,rosszak a nyílászárók. Mit lehetne tenni,mert ezt így nem sokáig bírjuk :(
2014. nov. 27. 21:22
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
84%

A fa sincs ingyen. Ha rezsit is kell fizetni, lakbért, villanyt, akkor elég nehéz ebből kijönni.

Családsegítő, egyházak, Máltai Szeretetszolgálat segíthet.

2014. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Úgy lopkod,hogy kéreget apámtól és anyámtól is HITELKÁRTYÁRÓL! és mondhatom neki,mert ha az nem lenne már két hete nem tudnánk mit enni!! NEM tudok én mit csinálni nem az én hibám ez nem lehet velük beszélni én magamat és a testvérem féltem szerintem semmiről nem tehetünk és nevetségesnek tartom,hogy azért kell nekünk éhen halni,mert ilyen agyalágyult ostoba emberek a szüleink és még képesek minket bastatni,elegem van aki nem hiszi el lapozzon tovább én már megölném magam szivem szerint,egyáltalán nem vicces ez és igen van hogy tamponra sincs pénz és vattát meg wc-papírt tömök magamba,mint a középkorban és ez halál komoly..
2014. nov. 27. 22:04
 23/47 anonim ***** válasza:
16%

miért nem válaszolsz a kérdéseimre? Én nem azt kérdeztem hogy miket dugdosol fel magadba...


Nézd ! Egy alap tisztálkodási szett havi kb 1000ft. (szappan, dezodor, tampon) ha dolgozol, miért nem veszed meg?

Egyébként meg költözz el, vidd magaddal a hugodat. Keress jobbanfizető munkát.

2014. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
87%
Figyi, nem gondolkodtál még arra hogy a tesóddal külön menjetek a szülőktől? tesód 18 éves koráig kérheti h állami gondozott legyen. Akkor kaja-pia-fűtés-suli kombó kipipálva neki. Te sem vezekelhetsz a szülők hülyeségéért...
2014. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
35%
Atyaúristen.
2014. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim válasza:
10%
azt mondod jó eszed van... ehhez hozzá kell tartozzon jó nyelvtudás (a mai világban alap) fogd magad és menj ki külföldre!ezt tudom javasolni! a testvérednek küldj haza pénzt ha okos segít otthon beosztani. egy busz jegy nincs 16ezer ft LONDONIG!!! ez az egyik amit mondani tudok a másik hogy válts esetleg munkát, keresgess ez az 50ezer nagyon kevés, vagy másodállást!
2014. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
82%
Miben tudok segiteni? Pl a Sparban van nemrég vásároltam be, női holmikbol(betét) s a legolcsobb s legjobb 350 ft. Mükörmöm nekem sincs pedig 29 vagyok. FAScen sokszor van ilyen ingyen elvihető csoport,ott szoktak lenni ingyen hajvágás pl... Egyébként ne agodj én is még a lánykori ruháimban vagyok, évente néha egy egy poló pl itt van nálunk egy turi szombatonként 100 ft bármi!:)
2014. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Örülök neki,hogy ebből te azt vetted ki,hogy mit dugdosok magamba csodás! :D na mindegy úgy fürdök,hogy fogom magam és a zuhany alá állok a víz nem megy le,tehát vödörrel belemerem a wc-be ennyi a titka van hogy hideg vízbe mindez szóval csodás :)


Köszönöm a praktikus tanácsokat, ennek is nagyon örülök ha tudtok mondani,hogy mi/ hol olcsóbb. Albérletbe nem szeretnék költözni ,mert nagyon drága és ugyanúgy vinné el a pénzt kb annyit érne,mint a mostani pénzpazarlás. Külföldön miért lenne jobb ez annak szól aki írta? A minimálbér ott is minimálbér nem? Főleg egy 16 éves testvérrel vagy rosszul gondolom hiába nagyobb a fizu ha magasabbak az árak pl. javíts ki,ha tévedek! meg ha oda járnánk suliba az is sok pénz nem?

2014. nov. 27. 22:44
 29/47 anonim ***** válasza:
70%

26, oszt miből menjen ki ez a lány külföldre, ha még egy ötszáz forintos dezodort sem tud megvenni??

Okos tanács, mondhatom...


Kérdező, most lemész, és kettévágod a hitelkártyát.


A saját ötvenezer forintodból vegyél légyszíves egy olcsó tampont meg egy dezodort.

2014. nov. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Én komolyan ketté vágom de a kérdés,hogy mi lesz velünk következő hónapig? ( 10-én jön a fizetés mindkettőnknek a húgomnak nem tudom) anyámnak a rendes kártyáján -380ezre van, a hitelkártyáját nem tudom,apánk nem ad pénzt neki sincs kajája se még egy zsemléje se itt sírt nekem,hogy semmije sincs és állítása szerint 200ft-os bort iszik nem alkoholista szomorú,hogy nem látja be,de nagyon is az.. a kocsmában ment a vodka+ sör vagy 7-8kör, szóval tudom hogy az. Komolyan kérdezem mert fogom és tűzre vágom fa helyett ha meg lehet oldani a dolgot.
2014. nov. 27. 22:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!