Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehetne tenni, ha nem...

Mit lehetne tenni, ha nem tudunk megélni?

Figyelt kérdés
Katasztrofális a helyzet már a 16 éves húgom is folyamatosan dolgozik mert nem kapunk itthon semmit se ruhát se cipőt se kabátot, fűtés ritkán van ha van éppen fa megfagyunk :( nem kapunk nagyon családi támogatást pedig jelenleg csak anyukánk tart el 80ezerből, én így suliba se tudok már járni pedig szeretnék egyetemre menni szerintem lenne hozzá eszem ha nem is lennék atomtudós. Nem akarok ilyen csúnya lenni meg büdös ,mert dezodorom sincs. Más lányok 19 évesen műkörömmel meg csodaszép ruhákkal mászkálnak itt meg semmi sincs.Tv előfizetésünk sincs, a net az mobil kitudja meddig tudjuk fizetni. A kádból nem megy le a víz,rosszak a nyílászárók. Mit lehetne tenni,mert ezt így nem sokáig bírjuk :(
2014. nov. 27. 21:22
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
74%
Írta, hogy dolgozik...
2014. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
88%
Menjetek be az önkormányzathoz szociális támogatásért.Keresd meg a Vöröskeresztet vagy a Máltai Szeretetszolgálatot,ők is tudnak segíteni.
2014. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
85%

Tehát te kapsz ötvenezret, anyukád nyolcvanat, az már százharminc. Családi pótlék? Ennyiből három ember már ki tud jönni, valahol nagyon elszórjátok a pénzt.

A műkörmöt ne irigyeld senkitől, rém közönséges.

2014. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
89%
És a 16 éves húg is dolgozik. Nem mondom, hogy rongyrázóan kellene élnetek, de tényleg hová megy el a pénz? Van magas hitel?
2014. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
83%

Ja és a húg is dolgozik.

Hova megy el a pénz?

2014. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
Igazából ezeket anyukádnak kéne megérdeklődnie.
2014. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, apukám alkoholista szegény be se látja,hogy elmegy a pénze krvákra és piára amúgy rendes. Hitel rengeteg van,hitelkártya meg egyebek. anyukám testvére eddig lopta anyám pénzét plusz kéregetett, a házunk egy családi ház és hárman élünk benne 90akárhány nm egy emelettel és írtam rosszak a nyílászárók stb. veszi el a pénzt,de a nagyszüleink háza eladni nem engedik nyilván,pénz meg nincs kisebbre,de holnap jön a mama lehet megbeszélem vele,mert anyukám testvére így tőle is kéreget/lop tehát nem sokra megyünk így ő persze nem dolgozik.. Igen és fürdeni szoktam,de dezodor nélkül főleg munka közben nem maradok friss sajnos..
2014. nov. 27. 21:52
 18/47 A kérdező kommentje:
a húgom nem főállásban dolgozik iskolás.. a kis diákmunkájából jön pár ezer forint havonta,hogy cipőt tudjon venni szerencsétlen meg a régi játékainkat próbáljuk eladogatni..
2014. nov. 27. 21:53
 19/47 anonim ***** válasza:
15%

EGy dezodor 500ft. Nanemár hogy annyi nincs... 1 hónapig kitart simán.


Es ha nem folyik le a fürdőkádban a viz hogy fürdesz?

Szerintem itt valami gebasz lesz. Itt mindenki mindenkitöl lopkod. Azt mondod nincs pénz, akkor mégis hogy lopnak tőletek? Ez szerintem egy eltúlzott unaloműző kérdés.

2014. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
88%
hitelkártyát ketté kell törni és eldobni!!! Csak nagyobb adósságot csináltok vele! Szegény ember se hitelt,semmit... (ezek csak pillanatnyi megoldások, de később nagyobb kalamajkát okoznak! Tényleg nem marad 500 ft-od kéthavonta egy dezodorra? (és ez nem a legolcsóbb) Komolyan mondom adok egyet...
2014. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!