Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akkoris jár a családi pótlék...

Akkoris jár a családi pótlék és az árva ellátás?

Figyelt kérdés
18éves vagyok végzős családi problémák matt át megyek másik suliba de csak hogy akkor ott vissza kell mennem egy évet anyám azt mondja hogy az ugy fogják venni mintha megbuktam volna pedig meg van a bizim hogy kijártam azt az évet most akkor kaphatok családit és árva ellátást ha magamra igénylem nem fogják megszüntetni mert egy évet vissza kellet mennem
2014. szept. 29. 15:19
 1/5 A kérdező kommentje:
miatt* :)
2014. szept. 29. 15:20
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, de szerintem rád fér az a plusz egy év.
2014. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Árvaellátást 25 éves korodig, amíg nappali tagozaton tanulsz kapsz. Nem befolyásolja, hogy milyen évfolyamba jársz vagy buktál-e. Még az se ha egyetemen fizetős vagy.
2014. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és a családi pótlék?
2014. szept. 29. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


"annak a tanévnek az utolsó napjáig jár, amelyben a gyermek a 20. életévét... betölti."

2014. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!