Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy olyan anya szeretheti a...

Egy olyan anya szeretheti a gyerekét, aki nap mint nap ok nélkül azt mondja a fiának, hogy rohadjon meg, ütné el az autó, meg hasonlókat?

Figyelt kérdés

Vagy amikor a gyerek enni akar és az anya azt mondja, hogy vegyen "zabánlni valót" a saját pénzéből, ne azt egye meg amit ő vett.

A szomszédban szó szerint ilyeneket mond az anya a 19 éves fiára, de van hogy még durvábbakat is.


2014. márc. 13. 16:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A srác egyébként egy rendes fiú, nagyon kedves is.
2014. márc. 13. 16:25
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Mintha anyám szavait hallanàm.... nem, szerintem nem tudja szeretni.
2014. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Ööö...a fiú ezeket miért tűri? Miért marad?
2014. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem normális ahogy az anya viselkedik. De a gyerekről biztos, hogy tudsz mindent? Tanul vagy dolgozik?
2014. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Dolgozik, még a fizetése java részét is oda adja otthon. Olyanokért kiabál vele állandóan, mert kint felejtett az udvaron a gyerek egy poharat, vagy nem csukta be a kaput. Utóbb azért kiabált vele, mert az autóját takarított ahelyett, hogy meglocsolta volna a virágokat, de a legcsúnyább módon. Én még nem hallottam így beszélni egy anyát a gyerekeihez. A fiú nem is szól neki vissza semmit, nem törődik vele.
2014. márc. 13. 16:36
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha a gyerek még dolgozik is, akkor az anyja egy pszichiátriai eset. Kidobni nem dobja a gyereket, tehát valami érzelme van iránta. De nem szereti olyan értelemben, ahogy egy egészséges anya szereti a gyerekét.
2014. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Ki az aki lepontozta azokat aki az anyát szidta? Milyen anya az ilyen? Ki az aki az ilyet védi?
2014. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
18%
Szerintem szeret.Nekem az anyám minden nap ilyeneket mond meg durvábbakat minden anya ilyen szóval szerintem szeret.
2014. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Ez a film pontosan erről szól: [link]

Ajánlom a kedves kérdezőnek és a válaszadóknak is.

2014. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Atyaisten! Milyen világban élünk?
2014. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!