Jó ötlet elköltözni?

Figyelt kérdés
Nevelőapám folyton fenyeget. Tövvször meg is ütött már, egyszerre több ütést is. Elegem van belőlük, tanulok, de nem hiszik el a jegyeimet és semmi nem elég nekik. Jól tudják hogy a barátnőmmel csak hétvégén találkozhatok, de ezt is megtiltják néha hogyha nem tanulok nekik jól.Nagyon ki vagyok tőlük. Ma is hazahívtak hogy jöjjek haza már reggel, erre hazajöttem mert megint fenyegettek és itthon sincsenek, csak hogy jöjjek haza és tanuljak, amikor már pénteken tanultam. És még az van hogy én hisztizek. El akarok apámhoz költözni, megoldás lehet?
2014. febr. 16. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
ha apukáddal jól kijössz, és ő is belemegy hogy odaköltözz hozzá akkor igen.. megoldás lehet... hány éves vagy? apukáddal együtt kell bemennetek a gyámügyre hogy kéritek hogy ővé legyen a felügyeleti jog... és akkor költözhetsz..
2014. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nem vagy még 18. Apad hoz akkor költözhetsz, ha o gyermekelhelyezesi pert indít.

Mi az hogy nem hiszik el a jegyedet? Nincs ellenőrzod, nem volt félévi bizonyitvanyod?

2014. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálatok még nincs elektronikus napló vagy mi a szösz? Hány éves vagy? Mi az hogy jól tanulsz, vagyis átlagba? nem kell otthon segítened? ezeket megcsinálod? mert ha nincsenek ezekkel gondok akkor igazad van. beszéld meg ezt apukáddal, hogy oda akarsz költözni, de én előtte anyukádékkal beszélnék hogy mondják már el mi a fészkes fene bajuk van akkor? Mivel nincsenek megelégedve? Miért baj ha a barátnőddel vagy? De ezt mindet normális, nem megemelt hangnemben mert azzal csak vitát szítasz. ja, és lehet jobb lenne csak anyukáddal megbeszélni először ezeket. Sok sikert! Majd írd meg mi lett veled :)
2014. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát most az van hogy kibírom. Van e napló, de a tanárok alig írnak be jegyet :(
2014. febr. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!