Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy helyre hozam...

Mit tegyek hogy helyre hozam anyum és köztem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
tesom halála ota anyumal semmit nem lehet meg beszelni teljesen meg romlott a kapcsolat, teljesen meg szünt neki a világ azóta, mi ilyenkor a tehendő??? mit tegyek???

2013. dec. 27. 14:14
 1/3 intrepid ***** válasza:
Tesód mennyi ideje halt meg, és milyen körülmények között? Sajnos ilyen gyász feldolgozása sok időt vesz igénybe. légy türelmes anyukáddal, még ha nehéz is. Néha sírjatok egymás vállán!
2013. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Téged szeret, csak szomorú. Túl kell lépnie ezen a tragédián. Segíts neki. Az élőket kell szeretni, a holtak már nem érzik.
2013. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a tesom 1 éve és 5 honapja egy auto balesetben, én meg értem a helzyetet csak lassan el fogy a türelem is...
2013. dec. 27. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!