Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért ilyen? Mindig...

Anyám miért ilyen? Mindig egyszer ilyen egyszer olyan hangulata volt. Egyszer kedves aztán mérges hol ideges hol kedves ilyen ingadozó. Mindig azt csinálja hogy ha beszélgetünk egy témában mond rá valamit aztán egy idő után meg

Figyelt kérdés
Mást mond. Aztán ha nem értem és mondom neki hogy dehát neked nem ez volt a véleményed akkor meg leugat hogy hát nekem mindig is ez volt a véleményem te ezt beképzeled magadnak hülye vagy olyan dolgokat hiszel amik meg se történtek. És meghazudtol engem és hülyének állít be. Ez mi? Miért csinálja ezt?

ma 16:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg mond nekem valamit aztán később egy beszélgetésben feljön az amit mondott akkor mondja hogy hát én nem is mondtam ilyet beképzeled. Pedig nem vagyok hülye nincs semmi bajom tudom hogy mondta hát hallottam és képes meghazudtolni
ma 16:07
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Hát ez a klimax. A semmiből borul az agy. Nem rólad szól.

De ha tudsz neki valamiben segíteni, hogy kevésbé terhelje magát a háztartással az segíthet valamit.

ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!