Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy meleg vagyok ?

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon homofób ok szó szerint utálják a melegeket hogyan tudnám el mondani neki hogy az azonos neműek et szeretem ?

ma 08:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem kell elmondanod nekik. Amíg én velük laktam, azt se mondtam el nekik, ki tetszik (pedig hetero vagyok). Ha ennyire homofóbok, jobb várni addig, amíg el nem költözöl. Sajnos sok ember annyira meggondolatlan, és annyira a társadalmi elvárások rabja, hogy ki tudja mit reagálnának? Egy rossz reakciót jobb elviselni akkor, ha utána van egy biztonságos hely, ahova tudsz menni.
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
Van valaki akit be akarsz mutatni nekik? Ha igen akkor mond el, hogy mi a helyzet. Ha nincs felesleges mondani, normál esetben nem mesélnek az emberek a szüleinek a nemi életükről
ma 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%

Volt egy ismerősöm, akit a szülei kitagadtak, mikor megmondta otthon, hogy a fiúkat szereti. (Bár a mai napig nem értem, hogy mit nem láttak a nyilvánvalón, hiszen minden mozdulata nőies, nyávogva beszél.)

Évekig nyomasztotta őt ez a dolog, de végül beletörődött, hogy megszakadt a szülőkkel a kapcsolata.

ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%

"normál esetben nem mesélnek az emberek a szüleinek a nemi életükről"


A nemi életükről nem, de a kapcsolatukról már igen. Feltételezem, a kérdező kapcsolatot tervez a jövőben.

ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Csakis akkor mondd el, ha már nem függsz tőlük. Minek? Nem lesznek ettől elfogadóbbak.
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem csodálom, hogy kiakadnának. Én is kitagadnék egy meleget
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
17%
#16 Aztán mégis mondd meg, milyen okból? Mit változtat az a gyerekeden, hogy másik lyukra játszik? Neki kell élveznie, nem neked kell d@gnod a pasikat. Nem is értem az ilyen primitív, racionálisan gondolkodni képtelen egyedek hogyan lakhatnak egyedül, és ami még durvább, szaporodnak is.
ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
29%

Csak hergel a 16-os, te meg eteted a trollt.

Egyébként véleménye neki is lehet, még ha nem is egyezik a többséggel. Én csak azért pontoztam le, mert nem hasznos a válasza. Ha azt kérdezték volna hogy ki mit gondol erről, akkor kajak felpontozom.

ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
55%
Hány éves vagy, kérdező? Még velük élsz?
ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
43%
A 16-os az a típus, akit sokkal jobban érdekel mások véleménye, mint a saját családja megóvása, összetartása. Nem kell elítélni, nálunk még nagyon gyerekcipőben jár az elfogadás, az előző generáció még abban a szellemben nőtt fel, hogy ez szégyen. (Írom ezt úgy, hogy azért nekem is vannak fenntartásaim a témában, de bántani és elítélni senkit nem fogok a nemi hovatartozása miatt.)
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!