Miért ilyen anyum?

Figyelt kérdés

Régen is ezt csinálta. Üvölt minden nap. Minden apróságon. Ha valami nem úgy alakul ahogy ő azt eltervezte, akkor megint csak üvölt. Arról meg ne is beszéljünk, amikor nem kapja meg azt amit szeretne. Ja, és egyáltalán nem ért meg. De konkrétan semmiben sem támogat... Régen (meg néha napjainkban is) azzal piszkál, hogy nincsenek barátaim. Kis milliószor megmondtam már neki, hogy csak olyanokkal barátkozok, akikkel érdemes. Az osztály felének a cigizés, elfbározás, snüssz a menő. És meg ne haragudjon a világ, de én ebből ki akarok maradni. Természetesen minden az én hibám, mindent leszól ami az enyém, szinte belőle sugárzik a negatív energia. Ha egyből nem írok neki vissza, akkor hahózik meg egyfolytába hív, idegeskedik. Máskor meg jön hogy jaaaj drága kisfiam meg hasonlók. Tökre elegem van belőle, és a viselkedéséből is. Nevelőapum normális, de ő... Hétvégén haza szoktam jönni mamámtól, és kimondom, csak a kishúgom miatt, meg a kutyánk miatt várom az egészet, hogy lássam őket. Anyumat semmiféle képpen nem akarom. Alig várom hogy elmenjek már végre innen.

Ti mit gondoltok?



ma 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert jobb életre vágyott, mint amit kapott.
ma 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagyon sajnálom! Nem te vagy a hibás. Büszke lehetsz magadra az elveid miatt. Ne is keveredj rosszba. Ez majd kifizetődik!!!!! Legyél etős és ne a környezeted határozzon meg téged! Ha van olyan aki megért igazán akkor fordulj hozzá. Nagyi....tesó....igazi barát...anyukád egoja làngol épp és nem tudja mit tesz mire meg majd leesik addigra már helyrehoztatlan lesz a kár. Lenne inkàbb büszke rád!!!! Kitartás és ne add fel legyél önző önmagadért hogy elérd amit akarsz mert legyenek céljaid! Kitartással tuti eléred csak lásd és hidd el töretlenül kétségek nélkül! Puszi
ma 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős, nálam 14-16 éves korom között volt ez. Semmi se tetszett neki, nem hallgatott meg kiröhögött ha valamit meg akartam vele beszélni, a külsőm miatt csesztettet. Ha épp nem vettem fel a telefont mert pl nem halottam vagy aludtam utána leszedte a fejem, de persze ha ő nem vette fel az nem baj. Én is nagyon megválogattam a barátaim, annyi különbség, hogy ő mindenkitől el akart tiltani még attól az egytől is aki már 13 éve legjobb barátnőm. Voltak ilyenek, néha utáltam is emiatt anyámat.


És 18 évesen elköltöztem tőle, pár hónapig nem beszéltünk, majd valahogy megváltozott, megbeszéltük, bocsánatot kért mindenért, lenyegébe kiderült, hogy neki "ciki" ( ezt a szót használta) volt az, hogy velem megbeszélje a dolgokat és nem tudta, hogy kezelje ezeket a helyzeteket. De a lényeg már nagyon jól kijövünk, teljesen máshogy áll hozzám, mintha kicserélték volna:D de lehet az is közre játszott, hogy én felnőttem.


Lehet a te anyuddal is ez a helyzet. Hány éves vagy? Te probálod vele megbeszélni a dolgokat? Nevelő apuddra azt írtad normális, esetleg kérdezd meg tőle miért viselkethet így anyud.


23L

ma 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy valakinek szar volt a gyerekkora vagy nem olyan életet kapott mint amit elképzelt, nem jogosítja fel, hogy elbassza a gyereke életét is, legalábbis egy normális szülő nem tenne ilyet.
ma 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D


Egyébként 16 F

ma 01:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!