Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyum velem nem osztja meg...

Az anyum velem nem osztja meg a nőgyógyászati gondjait, pedig már 19 éves vagyok, apummal pedig megosztja? Miért van ez?

Figyelt kérdés
tegnap 13:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%
Nahát, egy szűz troll.
tegnap 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezt bizonyos szempontból megértem, bizonyos szempontból nem. Mikor anyukám daganatos lett, igenis elmondta, hogy milyen jelek voltak az elején, amit még az orvosa sem vett komolyan. Mikor én is hasonlókat tapasztaltam és az orvosom simán lerázott, mondván a rákszűrésem negatív, minden rendben van, én tovabb kutattam másik nőgyógyász után és milyen jól tettem! Nálam életmentő volt. Nyilván nem a legapróbb reszletig kell mindent elmondani és kitárgyalni, de titkolózni sem kell szerintem.
tegnap 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%

12

A mire figyeljünk nőgyógyászatilag megbeszélése a lányunkkal, az teljesen más kategória, mint megosztani minden apróbb kellemetlenséget. Amíg nem valami komoly dologtról van szó, addig a rélszletek senki másra nem tartoznak, csak az adott párra.

tegnap 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%
Miért akarod tudni?
tegnap 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!