Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mi az elfogadható...

Szülők, mi az elfogadható maximum a gyereketek és a párja között számotokra?

Figyelt kérdés

Könnyebb ha leírom. Szóval a szüleim ismerik a barátomat, de még csak ilyen szervezett vacsorák keretein belül találkoztak. Most viszont a barátom lejön hozzánk balatonra egy napra, és itt is alszik. Nem szeretném, hogy ez a szüleimnek kellemetlen, vagy zavaró legyen. Nyilván alapvetően sem nyaljuk-faljuk egymást társaságban, de azért látszik rajtunk, hogy szerelmesek vagyunk, egymás derekára, csípőjére, combjára, stb tesszük a kezünket, szoktuk azért egymást becézni. Ezt anyukám tudom, hogy nem szereti, mert a barátaim is becéznek, és őt ez bántja.🤷🏻‍♀️

Szóval szerintetek úgy általánosan mi a megengedhető maximum ilyen helyzetben?:D 19L



júl. 26. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

szerintem amit csináltok sem túlzás.

anyád miért nem szereti? féltékeny?

júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak barátoktól bántja, ha a párod teszi, az már lehet, hogy rendben van neki. Ha fiú barát, akkor veheti úgy, hogy "incselkedsz" olyan sráccal, aki nem a pasid és ezt ribisnek tartja. De egyébként elég nehéz megválaszolni az alap kérdésedet, mert emberfüggő, kinek mi a határ. Az én szüleim sosem szóltak ilyenért, egyik testvéremnek sem és nekem sem. Természetesnek tartják, ha kifejezed az érzéseidet, ők is ezt teszik. A gyerekeim még kicsik, a lányomnak jövő héten lesz az első randija, de én részemről biztosan nem fogom lenézni azért, ha megcsókolja a barátját a jelenlétemben. Nyilván ha a kanapén az ölébe ül lovaglópózban és úgy nyalják-falják egymást, arra meg fogom kérni, hogy ezt esetleg tartsák meg akkora, amikor kettesben vannak, de vannak fokozatok, hogy mit illik és mit nem illik társaságban. Egy puszi, ölelés stb azért még bőven bele kell férjen és az ölébe is tud úgy ülni, hogy arról ne a szexre asszociáljon az ember.
júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem, hogy úgy hívjuk egymást, hogy nyuszi, meg cica, meg ilyenek. Hanem hogy otthon, meg úgy az egész család a rendes keresztnevemen szólít, de amúgy a barátaim, a barátom, és mindenki becéznek, amit anyukám nem kedvel, mert szerinte “nem elég komoly hozzám”.😄

A szüleim előtt még egy szájra puszi sem szokott lenni, mert anyu akkor is kiakadt, mikor nagyjából körvonalazódott neki, hogy lefekszünk. Ez kb fél éve volt, hogy talált egy bontott csomag gumit a táskámban, és teljesen kibukott rajta. Szóval nehéz a helyzet…

júl. 26. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagy. Felnőtt ember. Ez túlzás amit édesanyád művel.
júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok


szerintem örülnie kéne hogy pl védekeztek és valszeg nem lesz unoka egyhamar.

véleményem szerint fix féltékeny.

én 18 vagyok, másfél éve mutattam be anyáméknak páromat, mindig is körberajongtak minket amikor pl párom vacsi után a csípőm köré fonta a kezét. nem győzik mindig mondani mennyire látszik hogy szeret.

júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért bántja, hogy becéznek?
júl. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért viszed ilyen toxic környezetbe a barátodat?


Nekem eszem ágában nem volt.

Bemutattam otthon 1,5 év után, beszélgettünk max. félórát - már ott is meg persze a beszólogatás mindenre -, aztán eljöttünk. Ennek hatéve, azóta sem találkoztak vele és jól van ez így.

júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!