Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnék apámnak coming...

Hogyan tudnék apámnak coming outolni biszex lányként?

Figyelt kérdés
Apámmal mindig is jó kapcsolatunk volt és rengeteg témáról is beszélgettünk már mint például az elfogadásról. Tudom ő elfogadna még is bennem van ez a félelem és hogy nem fog komolyan venni...

jún. 26. 20:11
 1/9 anonim válasza:
70%
Ha jó volt eddig a viszon.yotok, annak oka van, mert egy értelmes elfogadó ember, és szerintem ez továbra is így marad, ha nyitsz ebben a tmában. Vagy vesd fel a témát, de még ne tárj fel konkrétumot, és figyeld, hogy reagál a feltételes módra.
jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Ki a fenét érdekel, hogy biszex vagy? Közlési kényszered van? Azt is meg kell beszélni apáddal hogy milyen módszerrel nyalsz ki egy nőt, vagy elégítesz ki egy férfit?

Furcsa, hogy ez a “coming out” olyan hű de fontos minden melegnek, biszexnek.


Én sem közöltem az én szüleimmel, hogy anyu apu, heteró vagyok. Csak haza vittem a páromat, hogy ő itt Pali. Mit kell ezt úgy extrázni?

jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Van komoly párkapcsolatod valakivel a saját nemedből akit bemutatnál? Ha nincs akkor ne mondj semmit, gondolom apud sem traktál a szexuális életével.
jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
39%
Hát mondjuk azért, mert az én édesapám egy gyűlölködő, homofób ember, ha tehetné bárkit leszúrna aki ő szerinte nem jó ember. Majd ezt eldöntik az ősheterók. Énis meleg vagyok, lány, van párom, de nem merem elmondani, rettegek, mert apával, meg más gyulolkodo rosszindulatu bántó emberektől megkapnám a savat. Tonkremenne minden kapcsolatom, olyan emberekkel akiket szeretek, fontosak nekem, mert megundorodnának tolem. Ha hetero vagy, ezt sem titkolod, nem titokbam kell szeretni a párodat, és nem vállalod fel. Az gáz. Pontozzatok csak le, nem kivánok nektek semmi rosszat, de levegőt sem. Szóval megértem a kérdező lányt. Bár tanácsot nem tudok adni, talán annyit, hogy ha még nem vagy 18, várj amíg felnott leszel. Csak utána mondd el.
jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
próbáld neki kicsit kinyitni, hogy nem is tudom, nem tudtad hogy "xy színész biszex? szerinted elfogadták a szülei?". én anno anyámnak amikor 13 évesen elmondtam hogy tetszik egy barátnőm azt mondta csak hormonális zavaraim vannak xd.
jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Van valami oka, hogy el akarod neki mondani? Mármint van egy barátnőd, olyan barátnőd, és jó lenne tájékoztatni apádat, mielőtt meglát titeket csókolózni? Mert ha nincs ilyen ok, akkor ne mondd el neki.
jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
ez tenyleg olyan dolog hogy epp tesztelgeted az azonos nemü embereket milyen lehet ha... vagy komoly kapcsolat komoly szandek honapok ota. Ha ilyen tesztelgetös fazis...en nem rohannek mindenkihez oda. szerintem is kicsit divat es idegesito tema ez az egesz.
jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Szituációja válogatja. A lányok zöme biszex. Más az mikor kiszivárognak fesztiválfotók hogy 3pohár tömény után ment a csoportos leszbizés. Meg más az mikor a lányunk összeköltözik egy csajjal aki első blikkre úgy néz ki ment egy ronda fiú.
tegnapelőtt 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha úgy érzed, hogy még nem állsz készen rá, nem kell elmondanod.

Nem sürget senki, mondd el majd ha komfortosan érzed magad vele.


Vagy mielőtt elmondanád, hozd fel az LMBTQ+ témát csak úgy általánosságban, hogy jobban megismerhessed több dologban a véleményét a témában

tegnap 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!